САМОПОМІЧ В СТЕБНИКУ!

Категорія - Вибір редакції / місто Стебник / Самопоміч
28 лютого 2015 (субота) 14:06Автор: admin
САМОПОМІЧ В СТЕБНИКУ!

22 лютого у м. Стебнику відбулося відкриття приймальні громадської організації «Самопоміч». На урочистому відкритті були присутні члени місцевого осередку, представники організації з Дрогобича. Осв’ячував приймальню о. Михайло Комарницький і побажав:»Нехай ця громадська організація служить на благо людям».


САМОПОМІЧ В СТЕБНИКУ!

Головою осередку стала Карпяк Ірина, яка розповіла чим осередок планує займатися. Основними напрямками діяльності є юридична допомога мешканцям міста, підтримка у комунальних питаннях, інформаційна довідкаю. В планах широкий спектр діяльності: це проведення тренінгів, спортивних заходів, спрямованих на пропаганду здорового способу життя, проведення благодійних акцій,розвиток волонтерського руху, здійснення громадського контролю, висвітлення актуальних проблем міста на Стебницькому телеканалі.


Соціальний відділ очолила Наталя Петрицин, яка є засновницею АРТ-галареї народних умільців в м. Стебнику і розповіла нам, що планується багато проектів для дітей та молоді, організація виставок, майстер-класів, а також для людей літнього віку будем впроваджувати дозвілля, спілкування, курси, тощо.


САМОПОМІЧ В СТЕБНИКУ!

Юридичну службу очолила досвічений юрист Вікторія Грица, групу волонтерів Леся Ємелянова,Олена Устенко, Василь Мороз та інші.


Наша згуртована команда буде працювати над тим, щоб покращити якість життя стебничан і чекаємо їх у громадській приймальні по вул. Симоненка,24(маг-н «Київтар»).скачать dle 10.3фильмы бесплатно
Поділіться новиною:
Оцініть публікацію:
  • 100
Можна також виділити необхідний текст, з'явиться іконка.
Після натиску на цю іконку буде запропоновано поділитись виділем фрагментом через соціальні мережі
Коментарі до новин:

Для того, щоб залишити коментар на цьому сайті, Вам необхідно авторизуватись.Додати коментар