Вибір редакції

Зима 2017

Осінь 2016

Весна 2016

Довідник-ОСББ

Довідник-ОСББШановні співвласники багатоквартирних будинків!

Цей довідник підготовлений у рамках проекту Групи Світового банку «Енергоефективність у житловому секторі України» за підтримки Швейцарської Конфедерації. Він орієнтований на широкий загал: як на тих, хто вже створив об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) та потребує мати під рукою форми деяких документів, так і на тих, хто щойно замислився про створення ОСББ і планує проведення установчих зборів, затвердження статуту об’єднання тощо.

Зима 2016

ЧИТАТИ ВСІМ. СТОСУЄТЬСЯ КОЖНОГО. ГАРНІ НОВИНИ.

ЧИТАТИ ВСІМ. СТОСУЄТЬСЯ КОЖНОГО. ГАРНІ НОВИНИ.Повірка лічильників . Вода, газ, тепло, електрику.

1 січня 2016 набув чинності новий закон.

Закон України Про метрологію та метрологічну діяльність від 05.06.2014 № 1314-VII

Осінь 2015

З'явилася фантастична можливість побачити Ваш будинок або вулицю в будь-якому місті.

ЗНатискаєте на глобус і просто вписуєте в віконце, яке з'явилось адресу, наприклад Boston Boilston або Стебник Грушевського. Далі насолоджуєтеся оглядом.
Якщо вкажете номер будинку, можна віртуально йти вздовж вулиці і розглядати вдома з різних сторін. Свій будинок вже знайшов

Місцеві вибори - 2015 в Стебнику: Хто боротиметься за крісло мера? (опитування)

Місцеві вибори - 2015 в Стебнику: Хто боротиметься за крісло мера? (опитування)Виборча кампанія на Дрогобичині набирає обертів. Так, за даними Стебницької міської виборчої комісії, у Стебнику зареєстровано 5 кандидатів на посаду міського голови.

Місцеві вибори у жовтні 2015 року для міста можуть стати великим шансом, або черговим розчаруванням. Кінцевий результат залежить тільки від нас.

Соціальні норми і нормативи житла для надання субсидій

Соціальні норми і нормативи житла для надання субсидійСубсидія є адресною безготівковою допомогою держави малозабезпеченим сім’ям на оплату житлово-комунальних послуг.

Субсидії призначаються за наявності різниці між розміром плати за житлово-комунальні послуги у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами з урахуванням пільг, які надаються відповідно до законодавства, і обсягом визначеного Кабінетом Міністрів України обов’язкового відсотка платежу.

5 наукових способів поліпшити сигнал Wi-Fi!

5 наукових способів поліпшити сигнал Wi-Fi!
Покажіть мені людину, яка скаже, що не хоче, щоб його домашній інтернет працював швидше, і я скажу вам, хто брехун.

Літо 2015

ЗАВАНТАЖУЙ ПІДРУЧНИКИ ДЛЯ ШКОЛИ

ЗАВАНТАЖУЙ ПІДРУЧНИКИ ДЛЯ ШКОЛИКожен рік повторюється одне й те саме: дзвенить шкільний дзвоник і всі учні починають свій навчальний процес. Для кожного з них – це особистий шлях сповнений пригод та цікавих вражень. А для їх батьків, в першу чергу - це своєчасна підготовка дітей до школи. Зошити, канцелярія, шкільні форми, ремонт класу, все потребує додаткових витрат. На жаль безкоштовно нічого не видають. Інколи навіть за шкільні книжки доводиться платити. Тому, ми підготували для вас онлайн бібліотеку де ви можете скачати безкоштовно підручники шкільної програми з 1 по 11 клас.