Вибір редакції

Літо 2017

Електронні декларації чиновників.

Електронні декларації чиновників.Знаходимо, розшифровуємо та публікуємо декларації чиновників,
щоб викрити їхню брехню про статки та майно.

Зима 2017

Осінь 2016

Весна 2016

Довідник-ОСББ

Довідник-ОСББШановні співвласники багатоквартирних будинків!

Цей довідник підготовлений у рамках проекту Групи Світового банку «Енергоефективність у житловому секторі України» за підтримки Швейцарської Конфедерації. Він орієнтований на широкий загал: як на тих, хто вже створив об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) та потребує мати під рукою форми деяких документів, так і на тих, хто щойно замислився про створення ОСББ і планує проведення установчих зборів, затвердження статуту об’єднання тощо.

Зима 2016

ЧИТАТИ ВСІМ. СТОСУЄТЬСЯ КОЖНОГО. ГАРНІ НОВИНИ.

ЧИТАТИ ВСІМ. СТОСУЄТЬСЯ КОЖНОГО. ГАРНІ НОВИНИ.Повірка лічильників . Вода, газ, тепло, електрику.

1 січня 2016 набув чинності новий закон.

Закон України Про метрологію та метрологічну діяльність від 05.06.2014 № 1314-VII

Осінь 2015

З'явилася фантастична можливість побачити Ваш будинок або вулицю в будь-якому місті.

ЗНатискаєте на глобус і просто вписуєте в віконце, яке з'явилось адресу, наприклад Boston Boilston або Стебник Грушевського. Далі насолоджуєтеся оглядом.
Якщо вкажете номер будинку, можна віртуально йти вздовж вулиці і розглядати вдома з різних сторін. Свій будинок вже знайшов

Місцеві вибори - 2015 в Стебнику: Хто боротиметься за крісло мера? (опитування)

Місцеві вибори - 2015 в Стебнику: Хто боротиметься за крісло мера? (опитування)Виборча кампанія на Дрогобичині набирає обертів. Так, за даними Стебницької міської виборчої комісії, у Стебнику зареєстровано 5 кандидатів на посаду міського голови.

Місцеві вибори у жовтні 2015 року для міста можуть стати великим шансом, або черговим розчаруванням. Кінцевий результат залежить тільки від нас.

Соціальні норми і нормативи житла для надання субсидій

Соціальні норми і нормативи житла для надання субсидійСубсидія є адресною безготівковою допомогою держави малозабезпеченим сім’ям на оплату житлово-комунальних послуг.

Субсидії призначаються за наявності різниці між розміром плати за житлово-комунальні послуги у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами з урахуванням пільг, які надаються відповідно до законодавства, і обсягом визначеного Кабінетом Міністрів України обов’язкового відсотка платежу.

5 наукових способів поліпшити сигнал Wi-Fi!

5 наукових способів поліпшити сигнал Wi-Fi!
Покажіть мені людину, яка скаже, що не хоче, щоб його домашній інтернет працював швидше, і я скажу вам, хто брехун.