Історія України

Весна 2014

Україна. Становлення нації. 4. Незалежність.

Україна. Становлення нації. 4. Незалежність.4-серійний фільм, який Єжи Гофман закінчив і презентував в Україні 2008 року. Фільм присвячений народженню, розвитку і становленню української нації від прадавніх часів до теперішнього часу. В основу фільму покладено матеріали, які Єжи Гофман збирав особисто.

Україна. Становлення нації. 3. Навіки разом.

Україна. Становлення нації. 3. Навіки разом.4-серійний фільм, який Єжи Гофман закінчив і презентував в Україні 2008 року. Фільм присвячений народженню, розвитку і становленню української нації від прадавніх часів до теперішнього часу. В основу фільму покладено матеріали, які Єжи Гофман збирав особисто.

Україна. Становлення нації. 2. Україна чи Малоросія?

Україна. Становлення нації. 2. Україна чи Малоросія?4-серійний фільм, який Єжи Гофман закінчив і презентував в Україні 2008 року. Фільм присвячений народженню, розвитку і становленню української нації від прадавніх часів до теперішнього часу. В основу фільму покладено матеріали, які Єжи Гофман збирав особисто.

Україна. Становлення нації. 1. Від Русі до України.

Україна. Становлення нації. 1. Від Русі до України.4-серійний фільм, який Єжи Гофман закінчив і презентував в Україні 2008 року. Фільм присвячений народженню, розвитку і становленню української нації від прадавніх часів до теперішнього часу. В основу фільму покладено матеріали, які Єжи Гофман збирав особисто.