Авторизація через соціальну мережу

Категорія - Робота сайту
8 квітня 2015 (середа) 04:10Автор: admin
Авторизація через соціальну мережу

Недолік:

Логін і пароль пам'ятати для кожного сайту дуже складно. Враховуючи, що логін ще й повинен бути унікальним, а пароль повинен бути гарантовано захищеним - людям важко реєструватись кожного разу на різних сайтах. Логіни та паролі не тримаються в пам'яті. В результаті пропадає бажання авторизуватись. З нашого боку авторизація необхідна, бо ми втомились щодня видаляти по 15-30 повідомлень, що надсилаються спам роботами. Більше цього, ми вимушені удостовіритись чи введена скринька являється дійсно тою, яку ввів користувач. Відповідно при реєстрації спочатку приходить лист на почту, після цього користувач читає листа і виконує інструкцію (підтверджує реєстрацію). І лише після цього має повний доступ до сайту. Спам робот такої дії зробити не може, тому для нас цей варіант найбільше підходить, але це не зовсім зручно відвідувачам, особливо людям, які не дуже розуміються в інтернеті.

 

Зроблено:


 

Якщо від домашніх телефонів люди починають відмовлятись, бо молоді він потрібний лише для того, щоб знайти мобільний телефон. Так само аналогічно люди не бажають користуватись електронними скриньками, які також останнім часом служать лише для підтвердження реєстрації. Соціальні мережі і серйозні компанії вже давно зробили авторизацію з підтвердженням на мобільний телефон. Тобто ваш номер - це паспорт, через який можна підтверджувати свою особистість (з допомогою відправлення коду у вигляді безкоштовного смс). Люди зараз користуються соціальними мережами, а ми просто маємо таку можливість цим скористатись.

Отже, на наш сайт тепер підключено відому соціальну мережу ВКонтакте. Авторизація на нашому сайті через ВК тепер здійснюється в один клік.

скачать dle 10.3фильмы бесплатно
Оцініть роботу:
  • 100
Коментарі до новин:

Для того, щоб залишити коментар на цьому сайті, Вам необхідно авторизуватись.Додати коментар