Святкове служіння, присвячене Великодню, пройшло в церквi "Добра Новина" 12 квітня.

Категорія - Добра Новина / Талант
15 квітня 2015 (середа) 22:27Автор: David
Святкове служіння, присвячене Великодню, пройшло в церквi

"Христос Воскрес! Воістину воскрес! »- Саме ці слова виходили з уст і сердець кожного, хто прийшов до церкви. Все служіння було присвячене подвигу Ісуса Христа на хресті, адже в Ньому ми здобули вічне життя і спасіння.

Святкове служіння почалося з поклоніння і хвали Господу в піснях. Разом з групою прославлення вся церква в єдності славила Господа.
Недільна школа також приготувала святкові номери: вірші, сценка, пісня. У всьому цьому простежувалася основна думка про те, що Христос воскрес, смерть переміг!

Далі пастор Володимир Кузьмич поділився словом та привітав усіх з цим чудовим днем, і, мабуть, одним з найбільш важливих для всього людства. Сьогодні ми маємо надію на вічне життя. Він настільки полюбив нас, що залишив славу неба і став подібним до нас. Він зазнав смертi, щоб ми могли бути викуплені. Він приніс спасіння всьому людству. Ми маємо сьогодні позбавлення від гріха.

 
Святкове служіння, присвячене Великодню, пройшло в церквi "Добра Новина" 12 квітня. Святкове служіння, присвячене Великодню, пройшло в церквi "Добра Новина" 12 квітня. Святкове служіння, присвячене Великодню, пройшло в церквi "Добра Новина" 12 квітня. Святкове служіння, присвячене Великодню, пройшло в церквi "Добра Новина" 12 квітня. Святкове служіння, присвячене Великодню, пройшло в церквi "Добра Новина" 12 квітня. Святкове служіння, присвячене Великодню, пройшло в церквi "Добра Новина" 12 квітня. Святкове служіння, присвячене Великодню, пройшло в церквi "Добра Новина" 12 квітня. Святкове служіння, присвячене Великодню, пройшло в церквi "Добра Новина" 12 квітня. Святкове служіння, присвячене Великодню, пройшло в церквi "Добра Новина" 12 квітня. Святкове служіння, присвячене Великодню, пройшло в церквi "Добра Новина" 12 квітня. Святкове служіння, присвячене Великодню, пройшло в церквi "Добра Новина" 12 квітня. Святкове служіння, присвячене Великодню, пройшло в церквi "Добра Новина" 12 квітня. Святкове служіння, присвячене Великодню, пройшло в церквi "Добра Новина" 12 квітня.скачать dle 10.3фильмы бесплатно
Поділіться новиною:
Оцініть публікацію:
  • 100
Можна також виділити необхідний текст, з'явиться іконка.
Після натиску на цю іконку буде запропоновано поділитись виділем фрагментом через соціальні мережі
Коментарі до новин:

Для того, щоб залишити коментар на цьому сайті, Вам необхідно авторизуватись.Додати коментар