Звернення Руслана Крамара

Звернення Руслана Крамара

30 серпня 2015р. на провланому інформаційному ресурсі «Стебницькі вісті» (http://stebnyk.com/) була оприлюднена дискредитуюча стаття щодо Руслана Крамара. Пресслужба штабу кандидата, користовуючись правом на відповідь, подає звернення Крамара Руслана Ярославовича з приводу вищевказаної публікації:


«Обливати брудом це значно легше ніж працювати - прибрати місто, виконати програми, обіцянки тощо.

Все це є закономірно та логічно для їхнього рівня.

Коли є що втрачати, то влада навіть у такий низький спосіб буде захищатися від результатів своєї діяльності.

Однак я впевнений, що стебничани втомилися від балаканини і хочуть змін.

Такою неетичною поведінкою діюча влада у Стебнику показує на що вона спроможна, наскільки є слабка, примітивна та потребує заміни.

Вважаю абсурдним витрачати свій час на більш широке обговорення останніх конвульсій цього безладу.»

Руслан Крамар
скачать dle 10.3фильмы бесплатно
Поділіться новиною:
Оцініть публікацію:
  • 20
Можна також виділити необхідний текст, з'явиться іконка.
Після натиску на цю іконку буде запропоновано поділитись виділем фрагментом через соціальні мережі
Коментарі до новин:

Написав: hulumon 3 вересня 2015 19:24 Користувач offline
Схоже комусь не подобається інша точка зору відмінна від команди Руслана Крамара)) Якщо Крамар такий святий, то чому підприємство, яке він очолює, сидить зараз по вуха в боргах??? Чому не балотується в Трускавці, де можливостей для самореалізації набагато більже? І звідки врешті-решт в нього гроші на ту "хатину", яку він побудував в Сольці???

Написав: Андрій 3 вересня 2015 19:56 Користувач offline
Цікаво. Ознайомився зі статтею на стебницьких вістях. Стаття написана по суті. Погоджуюсь з абсурдними питаннями. В Стебнику золото не добувають, щоб говорити про вишки, про прокладення водопроводу. Я не був на зборах, хотів би відео ще подивитись. Ашан також будується за рахунок інвесторів, це смішно, щоб підприємці його будували. Тим більше, що ми не курорт біля магістральної траси і від цього в підприємців не збільшаться прибутки, а лише залізуть по вуха в борги. "Змусити будувати" - фраза "змусити" мене вже лякає. Школа бізнесу. От цікаво який бізнесмен там вчити буде. Той що дуже хоче собі конкуренції нажити чи той неудачник, в якого получається лише терендіти за гроші.
Хто має відео виступу Крамара?

Написав: Тарас Остапюк 3 вересня 2015 23:19 Користувач offline
Hulumon, а насправді [!поступила скарга за образу].
В цивілізованому суспільстві кандидати жмуть один одному руки, п’ють каву, вітаюсь один одного з перемогою.
А тут [!поступила скарга за образу] ... обгадила на виборах Старосольського 5 років тому, прийшла і присмокталася 4-ма п’явками до корита(розкладушка, інспектор, стрілок і кормилець). На носі вибори і знов треба паплюжити когось...
Фуууу ..., вбогість.

Написав: Тарас Остапюк 4 вересня 2015 00:03 Користувач offline
Андрій, я був на зустрічі. Все було на високому рівні, ця людина дуже потужна. Але, як бачиш, "добросовісні" конкуренти шукають до чого причепитися, роздути та нагнітати.
Ось простий приклад: На "пецюхівських вістях", де була оприлюднена компроментуюча стаття, неможливо додати коментар, можна лише той, який пустять адміни, це так само як у москалів. А він тут ще щось говорить за неприязнь до "іншої точки зору". Ось такий цинізм.

Написав: admin 4 вересня 2015 16:43 Користувач offline
Тарас, мені приходять скарги на телефон. Давайте цивилізовано ведіть обговорення без приниження честі і гідності один одного. В мене зараз реально немає часу на сайт і розборки в коментах.

Написав: Тарас Остапюк 5 вересня 2015 17:33 Користувач offline
Так, так. Вони цивілізовано качають гроші з нашого бюджету, а ми маємо цивілізовано казати "дякую, прошу, беріть ще".
Може треба толерантно ще з яником чи з путлером?

Написав: Orsulyak.v 5 вересня 2015 21:15 Користувач offline
Ось питання до вас. Ви ведете активну агітацію за вашого кандидата.Як що він балатується на мера то чому він нічого не робить для міста. є багато проблем які би міг зробити. навіть елементарно якись дитячий майданчик. А ви розкауєте пусті обіцяники. Ось зробіть щось на користь міста. необовязково потрібно бути при владі щоб щось зробити. Ось ви і ваша організація нічого не зробила. На прикладі Один з дипутатів які балатувались зробили зупинки по місті і гірку дитячу біля Домової кухні...

Написав: Тарас Остапюк 7 вересня 2015 21:52 Користувач offline
Володимир Орсуляк, якщо ти вважаєш, що дитячий майданчик, зупинку, або гірку дитячу має робити громадська організація за свої своїх активістів, а не влада за кошти платників податків, то ми для тебе дійсно нічого не зробили і зробити не можемо.

Написав: Orsulyak.v 7 вересня 2015 23:12 Користувач offline
а чим по вашому має займатись громадська організація. чомусь громадська організація Самопоміч підійшла до підприємців і поговорила які посприяли лвочки для міста. І ще скажи що вони погано поступили???

Для того, щоб залишити коментар на цьому сайті, Вам необхідно авторизуватись.Додати коментар