Майно Стебницької громади є під арештом.

Майно Стебницької громади є під арештом.

Тільки факти: Майно Стебницької громади є під арештом. На запит активіста го "Воля Громади. Стебник" Остапюка Тараса міський голова Стебника надав шокуючу інформацію - НА ВСЕ НЕРУХОМЕ МАЙНО (приміщення, будівлі) міської ради НАКЛАДЕНО АРЕШТ на підставі постанови відділу примусового виконання рішень. Завдяки "ефективному" керівництву Стебницька міська ради є в боргах, які не в змозі заплатити. А тому є арешт на майно, яке може бути забране з власності стебничан на оплату цих боргів. 

Крім того, ряд приміщень Стебницької громади знаходяться в податковій заставі по Стебницькому підприємству житлово-комунального господарства. Очевидно, що крім боргів перед фізичними та юридичними особами є також заборгованість перед державою за сплату податків нашим комунальним підприємством. 

 
Майно Стебницької громади є під арештом.

З цього приводу: 

Виникає питання - це все зроблено з умислу чи з необережності? Чи це заздалегідь продумана чергова афера з приміщеннями чи це результати працевлаштування непрофесіоналів з сім’ї мера?

Чому про цей арешт замовчує наш мер, чому про це не говорять депутати Стебницької міської ради? 

Чи когось з наших обранців турбує, що арешт Стебницького майна це є перший крок до його можливого продажу на аукціоні? Чи вони вже очікують з нетерпінням цей аукціон та вже торгуються між собою за ці приміщення ? 

скачать dle 10.3фильмы бесплатно
Поділіться новиною:
Оцініть публікацію:
  • 40
Можна також виділити необхідний текст, з'явиться іконка.
Після натиску на цю іконку буде запропоновано поділитись виділем фрагментом через соціальні мережі
Коментарі до новин:

Написав: hulumon 8 травня 2015 17:11 Користувач offline
з статті "Очевидно, що крім боргів перед фізичними та юридичними особами є також заборгованість перед державою за сплату податків нашим комунальним підприємством." як жек може мати борг перед фізичними особами якщо директор ігор гуль в інтерв'ю кабельному каналу заявив (підтвердивши документами) що мешканці заборгували підприємству суму в розмірі 300 тис грн? автору слід було краще розібратись в цьому питанні а не називати всласні судження "фактами".

Написав: Тарас Остапюк 9 травня 2015 23:25 Користувач offline
Що там розбиратися? Всі приміщення під арештом та в податковій заставі.
Гуль сам винен що йому не платять - буде вивозити нормально сміття - будуть платити! Яка квартплата, якщо дерева ростуть на криші жеківського будинку по вул. Грушевського, 1.
Я там не живу, якби жив - квартплату не платив би. Це точно.

Написав: hulumon 13 травня 2015 16:47 Користувач offline
Цитата: Тарас Остапюк
Гуль сам винен що йому не платять - буде вивозити нормально сміття - будуть платити! Яка квартплата, якщо дерева ростуть на криші жеківського будинку по вул. Грушевського, 1.
Я там не живу, якби жив - квартплату не платив би. Це точно.

мова не про якість послуг, а про те що ви пишете дивні речі: як підприємство якому винні гроші фізичні особи може мати борги перед тими ж фізичними особами? це абсурд! з іншого боку так заведено у світі що послуги надаються тоді коли за це платять гроші. мешканцям того будинку і жеку слід якось домовлятись, а то виходить замкнуте коло: не платять - не роблять - не платять.

Для того, щоб залишити коментар на цьому сайті, Вам необхідно авторизуватись.Додати коментар