Ще одна кара на Стебник

Ще одна кара на Стебник

Нас знову можуть ошукати. Стебник тероризує приватна структура «Наш Помошнік», намагається взяти на баланс будинки Стебника під виглядом щирих, безоплатних послуг.

Регулярні відключення води вже нам показали наслідки приватизації Львівобленерго. Не можна віддавати в приватні руки такі об’єкти як водоканали, лінії електромереж, залізниці та багатоповерхові будинки. Однак коли влада слаба і не може встояти від спокуси хабара чи відката, такі маніпуляції все ж таки відбуваються.

Отримавши недовіру від мешканців Трускавця та Дрогобича, ця трускавецька фірма вирішила перевірити стебничан на пильність та уважність. Підійшли до Піцюхів, «порішали», і вже думають, що шлях до рейдерського захоплення будинків Стебника відкритий.

Спочатку нічого не віщувало загрози. «Наш Помошнік» проводив зустрічі з головами ОСББ, заявляв їм, що виконує роботи по житлово-комунальному господарству, роздавав різні брошури, прайс-листи, запевняли, що їхні послуги не то, що найдешевші, а майже безкоштовні. Проте повідомлення, що квартплату треба платити на рахунок «Наш Помошнік» в м. Трускавець, насторожило голів. Після ретельної перевірки прайс-листів трускавецької фірми, голови ОСББ виявили, що послуги в кінцевому результаті обійдуться для стебничан значно дорожче, ніж є на даний момент, і навіть незважаючи на «ВСЕ БЕЗКОШТОВНО».

Зрозумівши що тут все не так як подається, голови ОСББ припинили переговори. Однак це не зупинило «Наш Помошнік». Аферисти перейшли межу і пішли в атаку на ОСББ Стебника, почалися погрози, тиск, образи, вульгарна поведінка, шантажували голів ліквідацією ОСББ . Хтось невідомо хто, прийшов в інше місто і хоче знищити те, що створили мешканці цього міста. Невже це не наглість?

Рейдери в своїй роботі використовують самі прості та самі поширені засоби обману, які використовують фінансові піраміди і не тільки – щебетливий багатообіцяючий елегантний менеджер; великими буквами – «ВСЕ БЕЗКОШТОВНО», малими буквами – «50 гривень за виклик»; лише поставте підпис і ми все зробимо за вас.

Цікавим є те, що фірма зареєстрована в лютому місяці цього року, а тому, мабуть, має «великі» здобутки в ЖКГ. Навіть нема до кого подзвонити і поцікавитись про результати їхньої роботи. Крім того, на одній із зустрічей керівник фірми заявив – «люди не знають, що підписують». Здається, що ці господарники вміло використовують людську необачність, а потім обкладаються бумажками і вже в суді людям роз’яснюють, що вони підписували, стягуючи чималі штрафи.

Згодом рейдери почали проводити агітацію серед населення, збирають підписи, вимагають в голів ОСББ передачі установчих документів. Подейкують, що наш стебницький інспектор активно сприяє збору підписів. Влада, задумала не відставати від своїх папєрєдніків, та вирішила сплавити на баланс приватним структурам останнє – житлові будинки Стебника. В державі дійсно нічого не міняється, папєрєднік погосподарював з водою і не тільки, а Піцюхи хочуть «навести порядок» з будинками, рахують дні до кінця каденції.

Рейдери вже вивісили свою пастку-заманку і на біл-борді в центрі Стебника.

Щодо ОСББ. Річ в тім, що ОСББ в Стебнику виросли як гриби, бо діяльність Жеку була теплим дощем. Можливо діяльність голів ОСББ не всім подобається і є до них ряд зауважень. Але їм треба віддати належне - будинки, які є на ОСББ значно кращі, ніж будинки на Жеку. Коли продають-купляють квартиру, то до таких переваг квартири, які індивідуальне опалення, велика кухня, підвал, дописують ОСББ. В будинках, які є на балансі ОСББ, люди самі собі господарі. Того голову, що не справляється – звільняють, обирають кращого. Самоорганізаувалися і господарюють. Здавалось ЖЕК пішов у небуття. Але не зовсім так. Будь-які намагання колективізувати будинки є переходом назад у ЖЕК і неважливо чи це приватна чи це комунальна структура. У приватної внески є більшими, а більше відмінностей немає – і там, і тут будете питати себе куди пішли гроші і що за них робиться.

Стебничани, будьте пильними та прискіпливими. Не підписуйте все підряд. Проганяйте тих, хто вам говорить «я це зроблю безкоштовно», бо безкоштовним є лише сир в мишоловці.

скачать dle 10.3фильмы бесплатно
Поділіться новиною:
Оцініть публікацію:
  • 80
Можна також виділити необхідний текст, з'явиться іконка.
Після натиску на цю іконку буде запропоновано поділитись виділем фрагментом через соціальні мережі
Коментарі до новин:

Для того, щоб залишити коментар на цьому сайті, Вам необхідно авторизуватись.Додати коментар