Шок. Син мера вразив всіх на сесії 03 квітня

Шок. Син мера вразив всіх на сесії 03 квітня

В словесній перепалці депутат Стебницької міської ради Ярослав Пецюх несамовито кричав на воїнів-стебничан, що захищали Україну на сході.

Викричавшись, він у грубій нецензурній формі висловився на адресу секретаря Стебницької міської ради Романа Івасівки, ніби то він запросив вояків.

 Переглядаючи відео здається, що в Пецюха Ярослава щось вселилося під кінець Великого посту і задурманило його. Однак все таки йому хватило розуму на те, що б не виходити з сесійної зали на розмову з вояками. 

Поведінку вояків зрозуміти можна -  контузії, бомбардування, втрати побратимів роблять своє. Воїни і не скривають те, що АТО зробила їх нестриманими. Однак поведінка депутата Стебницької міської ради Ярослава Пецюха є абсолютно не пристойною як для депутата і є такою, що ганьбить Стебник. 

 


скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Що спричинило таку поведінку Ярослава Пецюха ?


Поділіться новиною:
Оцініть публікацію:
  • 100
Можна також виділити необхідний текст, з'явиться іконка.
Після натиску на цю іконку буде запропоновано поділитись виділем фрагментом через соціальні мережі
Коментарі до новин:

Написав: hulumon 6 квітня 2015 18:45 Користувач offline
така поведінка не личить депутатові чи будь-кому іншому в тому числі і воякам ато. автор показав лише те що хотів але забув написати що працівники ринку прийшли на сесію бо хтось вже кілька тижнів поширював плітки про продаж базару. не зрозуміло чого прийшли атошники і що стало причиною зриву депутата?

Для того, щоб залишити коментар на цьому сайті, Вам необхідно авторизуватись.Додати коментар