Не смітіть!

Категорія - Типовий Стебник / Жахи
2 квітня 2015 (четвер) 19:17Автор: Сергійович
Не смітіть!

Часто людям стає неприємно, коли висвітлюють недоліки їхнього міста. Звичайно не можна показувати лише погану сторону, треба вміти бачити й красу навколо нас. Проте, все ж таки, потрібно зауважувати на недоліки, щоб в результаті виправити їх і зробити наше містечко кращим.

Таким великим недоліком у нашому місті, та й не лиш у ньому, являється забруднення. Не замислюючись над наслідками, ми викидуємо сміття не в смітник, а там, де нам це зручніше. Іноді, ми просто лінуємось дійти до смітника. Але ми не уявляємо чим може це закінчитись.

Перебуваючи у віці від 5 років, я часто гуляла парком з моєю родиною, я дихала свіжим повітрям, збирала шишки, квіти та навіть ягоди, які там росли.Пройшло багато років, тепер я не можу спокійно проходити по парку, адже довколо багато сміття, навіть не зважаючи на те, що тут прибирали.Після пікніків чи простих посиденьок на лавці люди не прибирають за собою, незважаючи на те, що біля лавочок розташовані смітники.Вони розкидують сміття по всій території, замість того, щоб зібрати його в пакет і викинути. Жахливим явищем є те, що багато батьків ідуть туди гуляти зі своїми дітьми, вони сідають і розмовляють між собою, залишаючи дітей бавитись. Але нажаль на даний час це дуже небезпечно, адже довкола лежать багато небезпечних речей, які люди не насмілились викинути в смітник. Часто такими речами являються бутилки, обгортки, а що найгірше - навіть шприци. Діти з цікавості можуть взяти щось до рук, порізатись, поколотись і при цьому занести інфекцію.

Ніколи не забувайте, що ви являєтесь майбутніми батьками і на цьому місці може опинитись ваша дитина. Побачивши гору сміття, не кидайте туди ще й своє, краще викиньте його в смітник і з чистою душею підіть далі. Ніколи не забувайте, що все починається з вас самих. І вам вибирати, який приклад ви подаватимете іншим.


Марія Гураль

Не смітіть!Не смітіть!Не смітіть!Не смітіть!скачать dle 10.3фильмы бесплатно
Поділіться новиною:
Оцініть публікацію:
  • 100
Можна також виділити необхідний текст, з'явиться іконка.
Після натиску на цю іконку буде запропоновано поділитись виділем фрагментом через соціальні мережі
Коментарі до новин:

Написав: oksana 2 квітня 2015 23:17 Користувач offline
Підтримую автора. Чисто там де не смітять. Жаль що в нашому місті є купа людей які то не розуміють...

Для того, щоб залишити коментар на цьому сайті, Вам необхідно авторизуватись.Додати коментар