Субсидіїї

Категорія - Соціальна допомога / Вибір редакції
1 квітня 2015 (середа) 23:09Автор: stebnykdopomoga
Субсидіїї

  З 01 травня 2015 року набирають  чинності Зміни до Порядку призначення житлової субсидії, згідно Постанови Кабінету Міністрів України №106 від 28.02.2015. 

Призначення субсидії буде  відбуватися на підставі двох документів - заяви та декларації.  Таким чином, скасовується необхідність надавати  довідки  про доходи, у тому числі для працюючих осіб.

За бажанням громадян субсидія призначається на основі середньомісячного (за шість місяців, що передують місяцю зверенення) сукупного доходу осіб, після подання довідок про доходи за зазначений період.
При цьому запроваджуються спрощені форми заяви та декларації про доходи, до того ж зменшуються  і витрати осіб для звернення за субсидією (форма на 1 аркуші).

Запроваджується принцип призначення субсидії на підставі задекларованих  заявником даних.

При цьому перевірка достовірності цих даних здійснюватиметься органами соціального захисту вже після призначення субсидії, шляхом надсилання запитів до відповідних органів, установ та організацій.

            Варто зауважити!

Якщо громадянин приховав або свідомо подав недостовірні дані про доходи та майновий стан, що вплинули на встановлення права на субсидію і визначення її розміру, внаслідок чого йому була надміру перерахована сума субсидії, то сума субсидії повертається одержувачем субсидії у подвійному розмірі.

Кожне домогосподарство одночасно з рахунком для оплати енергоносіїв у квітні та жовтні 2015 року отримає спрощені форми заяви та декларації для звернення за призначенням субсидії.

Скасовуються всі обмеження щодо майнового стану осіб, які звертаються за призначенням субсидій,  крім здійснення одноразової дороговартісної покупки (на суму понад 50 тис. гривень):

  • наявність у власності двох житлових приміщень;
  • наявність у власності двох автомобілів;
  • наявність у складі домогосподарства осіб працездатного віку, які не працюють, не навчаються і не перебувають на обліку як безробітні;
  • здача в найм житлового приміщення;
  • здійснення покупки товарів, робіт та послуг (у тому числі оплата медичних послуг та навчання) на суму понад 10 прожиткових мінімумів;

Запроваджується надання субсидії на 12 місяців, а не на опалювальний період, як раніше.
Встановлюється автоматичний принцип надання субсидії на новий період. Скасовується необхідність повторного звернення до органу соціального захисту населення для призначення субсидії на новий період у разі відсутності змін.
За більш детальною інформацією звертатись до відділу надання всіх видів соціальної допомоги, компенсацій та пільг

м.Стебник,  Управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради за адресою:

м. Стебник, вул. Грушевського, 2, каб. 2, 4;

дні прийому: понеділок-четвер з 8.00 до 17.00 год;
                п’ятниця-з 8.00 до 15.45 год.
Телефон для довідок 44-10-09.
скачать dle 10.3фильмы бесплатно
Поділіться новиною:
Оцініть публікацію:
  • 100
Можна також виділити необхідний текст, з'явиться іконка.
Після натиску на цю іконку буде запропоновано поділитись виділем фрагментом через соціальні мережі
Коментарі до новин:

Для того, щоб залишити коментар на цьому сайті, Вам необхідно авторизуватись.Додати коментар