Незаконна забудова храму московського патріархату у м. Стебнику

Категорія - Відео стебничан / Типовий Стебник
6 серпня 2015 (четвер) 15:44Автор: Orsulyak.v
Незаконна забудова храму московського патріархату у м. Стебнику
скачать dle 10.3фильмы бесплатно
Поділіться новиною:
Оцініть публікацію:
  • 100
Можна також виділити необхідний текст, з'явиться іконка.
Після натиску на цю іконку буде запропоновано поділитись виділем фрагментом через соціальні мережі
Коментарі до новин:

Написав: Тарас Остапюк 6 серпня 2015 21:21 Користувач offline
Рекомендую подивитися зразу з 9.30. Ось така собі "очна ставка". Там священослужитель каже голова міста все має, а Пецюх робить вигляд що перший раз бачить документ.

Написав: hulumon 7 серпня 2015 00:41 Користувач offline
Рекомендую подивитися зразу з 9.30. Ось така собі "очна ставка". Там священослужитель каже голова міста все має, а Пецюх робить вигляд що перший раз бачить документ.

"Експерт з юридичних питань" знову знайшов крайнього в особі мера. wink Цей документ підписаний О. Чорним вказує лише на те, що священнику наданий дозвіл на будівництво ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ по вул. Нечуя-Левицького, на що священнослужитель мав повне право. З іншого боку отець змахлював і замість будівництва хати, будує церкву...

Написав: Тарас Остапюк 7 серпня 2015 13:33 Користувач offline
Ви або спутали, або свідомо вводите людей в оману.
Те, що ви кажете про дозвіл на будівництво Індивідуального будинку, це підписав Калапач, це є рішення виконкому з 2008р.
А в 2013р. О.Чорний, затвердив будівельний паспорт забудовнику Релігійна Громада Православної Церкви.
Щоб отримати цей документ, треба звернутися із заявою на ім’я міського голови В.Пецюха, і останній накладає резолюцію "Чорний, прошу розглянути".
Але проблема в тому, що В.Пецюх ні депутатам, ні громадськості нічого не говорить про це, а обидва Пецюхи роблять вигляд що нічого не знають про це.
Натомість, на відео чітко видно, що молодший хоче перевести тему в політичну площину - Крим, Схід, Війна і т.д.

Написав: hulumon 7 серпня 2015 14:39 Користувач offline
Шановний, в оману людей вводите напевно Ви, якщо дозвіл підписував Калапач, то до чого тут Пецюх? Є лише підпис О. Чорного який вказує, на те що місце для зведення будівлі надане під будівництво ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ. Ви напевне забуваєте, що в 2013 році в нас не було війни з Росією, і УПЦ МП мала такі самі моральні і юридичні права на отримання документів під будівництво як і інші релігійні конфесії. Хіба не так? Я не є прихильником УПЦ МП і не ставлюсь до неї позитивно, але поки в нас в державі діють закони їх потрібно виконувати. Ви лукавите, пишучи, що хтось переводить тему в політичну площину. Хіба тут є інші причини крім політичних?

Для того, щоб залишити коментар на цьому сайті, Вам необхідно авторизуватись.Додати коментар