Інтерв'ю з кандидатами на посаду голови міста Стебника

Категорія - місто Стебник / Інтерв'ю
22 жовтня 2015 (четвер) 11:35Автор: admin
Інтерв'ю з кандидатами на посаду голови міста Стебника

Руслан Крамар розчарувався, що на дибати ніхто не згодився. Він розповів також, що йому цікаво спілкуватися, взнати думку, критику, показати свою перевагу і оцінити загалом можливості. Наша ведуча Олена Суслова в швидкому темпі задавала питання кандидатам в мери міста. Руслан Крамар також в такому темпі впевнено вів діалог інтерв'ю і що саме головне, що описуючи відео помітили, що під час розмови він практично не повторяє якісь завчені фрази, а замінює їх синонімами і все це в ході розмови з заданим швидким темпом. Багато разів використовується слово "Я", однак на прикладі він доводить, що серйозну справу в Трускавці (індивідуальне опалення), в яку ніхто не вірив, яка здавалась фантастичною і нереальною, Руслан Крамар довів до фінішу успішно. Така наука як психологія вивчає питання "Правди і не правди". В цьому розділі сказано, якщо людина говорить розмито, більше не про себе а про інших, коли людина про себе згадує в третій особі, то ця людина здатна брехати. А людина, яка часто вживає слово "Я", ця більше говорить правду. Ми вважаємо, що Руслан Крамар був з нами відвертий.

Повне інтерв'ю з Русланом Крамаром


Василь Пецюх, до нас в студію на інтерв'ю прийшов того ж дня. Питання задавали йому серйозні, гострі і болючі, адже в нього зараз більше відповідальності, оскільки він діючий мер. В одні люди пам'ятають позитивні моменти, в інших назбиралися негативні спогади. Найкращі спогади - це дороги в Стебнику. Роботи зроблено дуже багато. Не порівняти до попередніх років і (10 років тому). Людей передвиборча ситуація "переключає" на думку, що "всі дороги робляться перед виборами". Однак ми радимо цим людям довіряти свому розуму більше ніж агітаційним пропогандам, так як у нас доріг фактично взагалі не було. Згадайте як ми постійно лікували цилюліт в маршрутках. То ж хочемо подякувати меру за всі хороші справи, які він робить для нас (перелічимо як будемо мати весь список).

Повне інтерв`ю з Василем Пецюхом


Запис інтерв'ю з Петром Старосольським відбувся в наступний день.

Повне інтерв`ю з Петром Старосольським.

(Крім відео ми продублювали кожне сказне слово текстом)


І останнє. Чому не було кандидатів Ігора Сушицького та Володимира Нелюбіна ви зможете дізнатися, якщо перейдете за цим посиланням.


Вас цікавить за кого ми вболіваємо? Кого ми підтримуємо ? Кожен працівник КТБ вболіває за свого кандидата.


Отож вибір за вами. Наше завдання донести інформацію до вас такою яка вона є. Нехай нам щастить.

скачать dle 10.3фильмы бесплатно
Поділіться новиною:
Оцініть публікацію:
  • 100
Можна також виділити необхідний текст, з'явиться іконка.
Після натиску на цю іконку буде запропоновано поділитись виділем фрагментом через соціальні мережі
Коментарі до новин:

Для того, щоб залишити коментар на цьому сайті, Вам необхідно авторизуватись.Додати коментар