5 наукових способів поліпшити сигнал Wi-Fi!

Категорія - місто Стебник / Вибір редакції
19 вересня 2015 (субота) 16:32Автор: spirit
5 наукових способів поліпшити сигнал Wi-Fi!
Покажіть мені людину, яка скаже, що не хоче, щоб його домашній інтернет працював швидше, і я скажу вам, хто брехун.
 
А потім покажу вам відео, створене Vox яке розповідає про дивно прості способи поліпшити сигнал Wi-Fi. Саме від маршрутизатора найбільшою мірою і залежить якість інтернету у вас вдома.

Для початку потрібно зрозуміти, що таке Wi-Fi хвилі. Це радіохвилі, подібні електромагнітним, які відрізняються своєю дуже короткою довжиною (12 см). Це пояснюєпричину, чого ваш сигнал досить швидко слабшає в міру віддалення від роутера.

Ось як вирішити цю проблему.

1. Встановіть маршрутизатор в центрі вашого будинку.
Якщо ви можете бачити ваш маршрутизатор з більшості точок у вашому будинку, значить, ви знайшли для нього ідеальне місце.

2. Не ставте його на підлогу.
Який би не був у вас роутер, значну частину свого Wi-Fi сигналу він поширює вниз, під корпус. Тому якщо він стоїть на підлозі, ви вже втрачаєте близько половини потужності сигналу. Він просто йде сусідам на поверх нижче! Тому ідеальне місце для нього - на стіні, під стелею.
Те ж саме, до речі, відноситься до полиць, шаф і т.д. Чим більше стін навколо вашого маршрутизатора, тим гірше інтернет в будинку.

3. Тримайте його подалі від іншої електроніки.
Це не міська легенда, це правда. Будь-яка електроніка, будь то комп'ютер або телевізор заважає сигналом Wi-Fi поширюватися. Так що якщо є можливість, тримайте свій роутер від них подалі.

4. Якщо у вашого роутера є антени, поексперементуйте з ними.
Кумедний факт: пристрої працюють найкраще, коли їх внутрішня антена розташована паралельно антені маршрутизатора. Чому це так, пояснюється на відео.
Треба сказати, що більшість ноутбуків мають горизонтально встановлену антену. Тому інтернет в ноутбуці буде швидший, якщо роутер буде стояти на столі, а не на підлозі (якщо тільки ви не працюєте за комп'ютером на підлозі).
Якщо у вас немає можливості встановити всі свої пристрої на одній висоті, спробуйте поекспериментувати з положенням двох антен роутера. Найкраще сигнал передається, коли одна з них - в горизонтальному положенні, а інша - у вертикальному.

5. Карта поширення сигналу.
Є досить багато програм, які можуть скласти карту поширення вашого сигналу Wi-Fi в будинку і навколо нього. Коли ви будете її бачити, то швидко зрозумієте, в чому справа, і чому в деяких кутах будинку ноутбук не бачить мережу. І куди потрібно поставити роутер, щоб сигнал проходив краще.


Поділіться цим матеріалом зі своїми друзями, будь ласка, як нам здається, їм буде теж цікаво дізнатися щось нове про світ навколо нас.

interesbookскачать dle 10.3фильмы бесплатно
Поділіться новиною:
Оцініть публікацію:
  • 100
Можна також виділити необхідний текст, з'явиться іконка.
Після натиску на цю іконку буде запропоновано поділитись виділем фрагментом через соціальні мережі
Коментарі до новин:

Написав: Orsulyak.v 19 вересня 2015 23:31 Користувач offline
І тим більше подалі від мікрохвильових печей. Чистота роботи печі співпадає з роботою ві фі антени і гасть її. А якщо у вас в дома встановлена антена з напрямленим діапазоном не направляйте її у бікпечі бо може вийти з ладу цілий ланцюжок бладннаня.

Для того, щоб залишити коментар на цьому сайті, Вам необхідно авторизуватись.Додати коментар