«Ваш помічник +» воскрешає людей з того світу?

Категорія - місто Стебник / Обман (афера)
9 квітня 2015 (четвер) 01:45Автор: Olga_777
«Ваш помічник +»  воскрешає людей з того світу?

Нещодавно у нашому місті розвинула бурну діяльність фірма «Ваш помічник +», зареєстровано, орієнтовно, у межах 10-15 березня 2015 року! Може, вони прийшли за чиїмось бажанням поквитатись з неугодними головами ОСББ, а, може, і справді з благими намірами. Усе тайне стане явним. Чому з неугодними головами ОСББ, пояснюю: збори ця фірма проводить винятково у тих будинках, де головами ОСББ є люди, які захищають законні права мешканців, які мають іншу думку, ніж нинішня влада.

На зустрічі з громадською організацією «Воля громади», активними стебничанами, помічником народного депутата України, Тарасом Городиським, головами ОСББ, панові І.Лабовці (директор «Ваш помічник +» ) було запропоновано показати хоча б один будинок у Трускавці чи іншому місті, де вони щось зробили, надано транспорт для виїзду на оглядини, а у відповідь – мовчок. Надійшла й інша пропозиція, щоб «Ваш помічник +» взяв на обслуговування будинки СП ЖКГ, довів до ладу хоча б один із них, а тоді, можливо, й усі будинки ОСББ можна було б приєднати. Молодий панок теж чомусь відмовився! А на одному з об’єднань «Ваш помічник +» напередодні Пасхи сотворила чудо: у списках, які збиралися для зміщення голови ОСББ, стоїть підпис мешканки, яка померла 04 лютого 2015, дочка мешкає у віддаленому селі й у квартирі не проживає, а померла пані (Царство їй небесне) підписалася під протоколом щодо обрання Лабовки І. (директор «Ваш помічник +»). Протокол свідчить, що на зборах зібралося 216 осіб, а було 20-30 мешканців.

Усі зловживання перераховувати не буду, бо цим займуться правоохоронні органи, матеріали уже готуються! Так, вічних посадовців немає, нема й вічних голів ОСББ. Кожен громадянин має право у законний та цивілізований спосіб розпоряджатися власним майном й обирати собі найманих працівників, але без фальсифікацій, лайки, бруду, порпання у особистому житті. Стебничани, будьте обачними, дав Вам Бог голову та розум! Ми будемо захищатись, часи мороку Януковича минули! Стебник – не полігон для брудних оборудок!

скачать dle 10.3фильмы бесплатно
Поділіться новиною:
Оцініть публікацію:
  • 100
Можна також виділити необхідний текст, з'явиться іконка.
Після натиску на цю іконку буде запропоновано поділитись виділем фрагментом через соціальні мережі
Коментарі до новин:

Написав: Тарас Остапюк 9 квітня 2015 09:08 Користувач offline
Ігоре, не займатесь дурницями.
Використайте свій талант по максимуму. Лишіться тих голів ОСББ. А надрукуйте протокол зборів стебничан із присутністю 21113, точні дані візьміть з вікіпедії. В протоколі зазначте, що вас обирають новим мером Стебника. winked Поставте підписи, у вас це не погано виходить і ходіть кожного дня в міську раду до мера і до секретаря з вимогою - звільнити крісло і віддати печатку. lol
Тільки потім інспектора обходьте, бо насправді це головний політтехнолог сім’ї, це інспектор по підкилимним реаліям м. Стебника, це "смотрящий" над владою в м. Стебнику

Для того, щоб залишити коментар на цьому сайті, Вам необхідно авторизуватись.Додати коментар