Стебник – місто програмістів

Категорія - місто Стебник / Талант
9 квітня 2015 (четвер) 00:52Автор: spirit
Стебник – місто програмістів
Стебник – місто програмістів

Принаймні так можна стверджувати, судячи з результатів регіонального півфіналу конкурсу Міжнародного чемпіонату комп’ютерних талантів «Золотий байт». Друге місце у регіональному півфіналі посіла наша землячка, учениця 8-А класу ЗОШ №11 міста Стебника Іванна Захарів. Даний конкурс проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України і передбачає три етапи. Під час першого етапу приймаються заявки від представників молоді (від учнів до студентів) з будь-яких регіонів України та країн СНД. З них обираються переможці, які розподіляються на регіональні групи, котрі змагатимуться у півфіналі за перше місце і вихід у міжнародний фінал, котрий має пройти у травні в столиці України. Варто зазначити що провідними партнерами чемпіонату стали провідні компанії у сфері ІТ Microsoft, InterSystems, Dell, Intel, поліграфія Wolf, Stearling Studio та інші.


Наша землячка проектом презентаційного веб-сайту власного класу у першому етапі перемогла значно старших і досвідченіших суперників (а цього року поступила рекордна кількість заявок – понад 8000) і увійшла у групу з 520 переможців, які були допущені до другого етапу – регіонального півфіналу. Львівський півфінал відбувся у п’ятницю, 20 березня. Уже під час півфіналу стало зрозуміло, що з нашого регіону (Дрогобич, Стебник, Трускавець, Борислав) Іванна Захарів виявилась єдиною представницею. І ось 3 квітня нарешті журі оголосили результати, які для Іванки і її команди виявилися несподіванкою: друге місце, хоча і не дає права на фінал, проте залишає такий шанс, при не змозі володаря першого місця презентувати Львівщину у Києві. Перше ж місце дісталося представнику Славського.


За словами Іванки, ця перемога є справді дуже важливою, оскільки бути навіть другою на всю область в улюбленій справі це неабияке досягнення. По-друге, Іванка виявилася наймолодшою учасницею даного конкурсу, і перемога серед значно старших за віком учасників варта для неї галактичного фіналу.


- На цей конкурс мене загітувала директор школи Зеновія Левицька, – розповідає Іванка, – Проте усі труднощі очікували на другому етапі у півфіналі. Туди не просто треба було відправити проект сайту, а й презентувати його перед журі. Багато питання, які довелося розкрити в презентації, стосувалися не просто як сайт зроблено і які технології застосовано, а треба було розказати його цілі, призначення, які очікування від його впровадження. Тобто багато питань, як мені пізніше пояснили, стосувалися маркетингу, який вивчають в університетах.


Та все ж настирливість і бажання дали результат, тому на думку Іванки це досягнення здобуте завдяки спільним зусиллям насамперед її викладача інформатики Володимира Андрущака, її друзів з веб-студії Sample-SOFT, які радо погодилися консультувати в процесі підготовки, і завдяки мамі, бабусі та брату, які активно підтримували Іванку під час конкурсу.


У наш складний час, коли оптимістів залишається дуже мало, ця історія ще раз дає підґрунтя для того, щоб не складати крила і вірити у власні сили, адже при бажанні можна багато чого досягнути, незалежно від обставин і місця проживання. Що і доводить досягнення Іванки Захарів.


Ярослав Баран

Трускавецький Вісникскачать dle 10.3фильмы бесплатно
Поділіться новиною:
Оцініть публікацію:
  • 100
Можна також виділити необхідний текст, з'явиться іконка.
Після натиску на цю іконку буде запропоновано поділитись виділем фрагментом через соціальні мережі
Коментарі до новин:

Для того, щоб залишити коментар на цьому сайті, Вам необхідно авторизуватись.Додати коментар