Зупинці електрички у Стебнику бути

Категорія - місто Стебник / Воля громади / Поважні справи
6 квітня 2015 (понеділок) 10:44Автор: Тарас Остапюк
Зупинці електрички у Стебнику бути

Нещодавно, громадськість Стебника за допомоги народного депутата Б.Матківського, все ж таки домоглася зупинки електропоїзда Львів- Трускавець у місті Стебнику.

 

Близько року поїзд Інтерсіті Хюндай Київ-Трускавець-Київ перешкоджав зупинці електрички в Стебнику. Електропоїзд, який вирушав о другій годині зі Львова до Трускавця, проїзджав станцію Стебник без зупинки. Стебничанам, які прямували з Дрогобича, Стрия, Львова доводилось їхати до Трускавця та добиратись до Стебника або маршрутками, або повертатись тією ж електричкою. Абсурдність ситуації вражала.

Активісти Громадської організації «Воля Громади» намагалися змінити ситуацію: нагадати керівництву залізниці, що є таке місто Стебник; збирали підписи незадоволених пасажирів під зверненням у відповідні інстанції; були на прийому у керівництва Львівської залізниці. Однак, перемогти бюрократичну машину Укрзалізниці не вдавалось.

 


 

 

Тоді, "Воля Громади" звернулася по допомогу до народного депутата Богдана Матківського. Депутат взяв це питання на контроль та завітав до керівника Львівської залізниці. Після нетривалих переговорів, проблемна ситуація була успішно вирішена. Те, що було неможливим, як раніше запевняла Львівська залізниця, стало можливим. З кінця березня 2015року електричка Львів - Трускавець зупиняється у місті Стебник в 16 год 14 хв.

 

Велика подяка Богдану Матківському від Волі Громади та від усіх стебничан. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю між громадою та народним депутатом.

До речі, Богдан Матківський не перший раз помагає Стебницькій громаді.

  

скачать dle 10.3фильмы бесплатно
Поділіться новиною:
Оцініть публікацію:
  • 100
Можна також виділити необхідний текст, з'явиться іконка.
Після натиску на цю іконку буде запропоновано поділитись виділем фрагментом через соціальні мережі
Коментарі до новин:

Для того, щоб залишити коментар на цьому сайті, Вам необхідно авторизуватись.Додати коментар