Служіння в зоні АТО

Категорія - місто Стебник / Добра Новина
23 березня 2015 (понеділок) 10:02Автор: David
Служіння в зоні АТО

У п’ятницю 13 лютого з Стебника виїхав бус з гуманітарною допомогою до міста Слов’янськ, що на Донеччині, на даний час в цьому місті мир, а неподалік від нього проходять бойові дії. В Слов’янську на даний час дуже багато вимушених переселенців, які потребують допомоги і ,звісно, наші хлопці- солдати - також потребують нашої з вами опіки. Ми не можемо стояти осторонь і лише співчувати, бідкаючись, коли все скінчиться і прийде мир. Тому ми, громадська організація «Серце допомоги» та церква «Добра Новина», спільно з громадою міста Стебника організували за два дні перед поїздкою збір коштів на дорогу, продукти, та теплі речі для дітей. Особлива подяка вчителю 18 школи Наталії Миронівні та діткам цієї установи, які прийняли найактивнішу участь в цій акції. Завантаживши бус зібраними речами, ми виїхали в далеку дорогу.

В місто Слов’янськ ми прибули суботнього ранку, і воно нам здалося сірим і сумним, було видно сліди війни, зруйновані будинки, знищені фасади осколками ,вибиті шибки, воронки від вибуху гранат, не засипані окопи, хоча є і відбудовані будинки. Основний вантаж був розвантажений у будинку культури залізничників, де громадські організації видають допомогу переселенцям, що проживають у вагонах поїздів, в гуртожитках навчальних закладів, та санаторіях. Продукти було роздано солдатам на блокпостах, які були дуже раді нашому візитові, а також ми зустріли трьох стебни чан, що рухались у напрямку Дебальцевого. Провівши ніч у Євангельській церкві «Добра звістка» м. Слов’янська, пастором якої є Петро Дудник, ми були враженні масштабом роботи, яку робить ця чудесна церква, кожен день вони готують гарячі обіди тисячам переселенцям і привозять в намет спеціально обладнаний МНС для надання допомоги вимушеним переселенцям: харчування, медична допомога та обігрів. Разом з тим проповідують слово Боже, підбадьорюючи і вселяючи віру у живого Бога і Його любов до нас грішних. А також їздять у міста і села, де йдуть бойові дії,наражаючи своє життя на небеспеку, привозять продукти харчування, дрова та інші необхідні речі. За участі церкви було вивезено багато людей з місць бойових дій, які згодом, зустрічаючи їх дуже були вдячні, своїм рятівникам. В загальному поїздка була успішною і потрібною, в серці є бажання і надалі допомагати українцям сходу та підтримувати наших вояків. Завершити статтю хочу словами пастора Петра Дудника: « Робімо добро разом!»

Служіння в зоні АТОСлужіння в зоні АТОСлужіння в зоні АТОСлужіння в зоні АТОСлужіння в зоні АТОСлужіння в зоні АТОСлужіння в зоні АТОСлужіння в зоні АТОСлужіння в зоні АТОСлужіння в зоні АТОСлужіння в зоні АТОСлужіння в зоні АТО
скачать dle 10.3фильмы бесплатно
Поділіться новиною:
Оцініть публікацію:
  • 100
Можна також виділити необхідний текст, з'явиться іконка.
Після натиску на цю іконку буде запропоновано поділитись виділем фрагментом через соціальні мережі
Коментарі до новин:

Для того, щоб залишити коментар на цьому сайті, Вам необхідно авторизуватись.Додати коментар