У Стебнику знову хочуть закрити школу

Категорія - місто Стебник / Навчальні заклади в Стебнику / Влада
13 березня 2015 (п’ятниця) 23:46Автор: ekamysh
У Стебнику знову хочуть закрити школу
 Сьогодні, 13 березня, відбулася зустріч міського голови Василя Пецюха та його заступника Романа Івасівки із керівниками загальноосвітніх шкіл міста Стебника. Причиною для такої зустрічі стало рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 24.02.2015 № 22 "Про оптимізацію мережі бюджетних установ".
 Відповідно до цього  рішення, Дрогобицький виконком зобов'язує керівників відділів: освіти (П.Сушко), охорони здоров’я (А.Шевкенич), культури та мистецтв (О.Яводчак) розробити заходи щодо оптимізації мережі підпорядкованих закладів, для того, щоб зменшити витрати  на утримання  галузі (освіти, культури, охорони здоров'я) та привести галузь у відповідність  із фінансовими ресурсами.  Іншими словами - закрити кілька закладів з кожної галузі для того, щоб зекономити кошти. Керівник Дрогобицького міського відділу освіти П.Сушко надіслав відповідного листа на адресу Стебницької міської ради із вимогою подати до 14.03.2015р пропозиції щодо скорочення мережі освітніх закладів у м.Стебнику. До листа додаються фінансові показники загальноосвітніх навчальних закладів м.Стебника за 2014р

 

 

 


 

1.ЗОШ№6

2.ЗОШ№7

3.ЗОШ№11

4.ЗОШ№13 (Солець)

5.ЗОШ№18


 

 

 


 


 

  У зв'язку з цим, міський голова В.Пецюх прийняв рішення обговорити питання оптимізації  освітніх закладів м.Стебника безпосередньо з керівниками цих закладів, їх заступниками та керівниками профспілок.  За результатами зустрічі було прийнято рішення звернутися до керівництва Дрогобицької міської ради з пропозицією створити  комісію із фахівців у фінансово-економічній сфері, у сфері архітектури та благоустрою, представників відділу освіти, батьківських комітетів та працівників шкіл для того, щоб провести всесторонній аналіз діяльності, оцінити окупність кожної школи,  її потужність, рейтинг, та прорахувати переваги та недоліки результатів такої оптимізації. 

  Чергове засідання виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, на якому вирішуватиметься питання скорочення мережі освітніх закладів у м.Стебнику,  відбудеться вже наступного тижня.

скачать dle 10.3фильмы бесплатно
Поділіться новиною:
Оцініть публікацію:
  • 100
Можна також виділити необхідний текст, з'явиться іконка.
Після натиску на цю іконку буде запропоновано поділитись виділем фрагментом через соціальні мережі
Коментарі до новин:

Для того, щоб залишити коментар на цьому сайті, Вам необхідно авторизуватись.Додати коментар