WowWe (IWowWe) лохотрон ?

Категорія - місто Стебник / Обман (афера) / Вибір редакції / Події в Україні
31 січня 2015 (субота) 15:00Автор: admin
WowWe (IWowWe) лохотрон ?

Бачу на деяких сайтах рекламу WowWe (IWowWe). Скажу відразу: люди там заробляють. Але вони продають повітря. В цієї компанії не має ніяких підтверджень. Пишу, бо сам туди вступив. Вам можуть розповідати різні речі про великі прибутки, великі досягнення. І вам доведеться продавати продукт "відеозвязку". Можливо комусь розповідали, що до нас прийде відеооператор і чим більше ви підключите людей, тим більше будете мати акцій і відповідно потім будете жити на девідендах.


Насправді компанія далека до відеозв'язку який ми уявляємо. В IWowWe є продукт який в точності нагадує систему вебінар (хто знає). Через цей "відеозв'язок" промивають вам мозок. І так як ви вже свій вклад зробили 250$ і хочете їх повернути, то вам прийдеться шукати інших лохів.


Щодо "відеопочти"... Ніяка це не відеопочта. Ви бачили як працює сервіс в однокласниках, коли заходите до товариша в чат і натискаєте зліва на скрепочку і в підменю натискаєте "відеоповідомлення"? Там просто дуже. Записуєте на камеру повідомлення і наступною дією відправляєте одержувачу. Все це займає буквально секунди вашого часу. В IWowWe їхня відеопочта як сліпому окуляри. Короче, заходите в цю відеопочту. Вказуєте кому відправити. Кнопки запису нема. Треба зайти в інше вікно. Записуєте відео. Чекаєте заки воно обробиться. Ще чекаєте. Ще чекаєте. Нарешті воно обробилось. Після цього потрібно це відео вибрати (чомусь. який диб!л так придумав?). Далі повертаємось в попереднє вікно. Пишемо текст якщо треба і можемо фон поставити, розмістити по координатах Х У це відео у вікні. От і все. З таким самим успіхом набагато легше записати відео на ютуб і натиснути кнопку поділитись і вказати адресу скриньки.


Їхня компанія не вспливає по конкуренції ні з ким відомим і не вспливе. Акції ніякі не акції, а "акційні одиниці" (акційні долі) приблизно так їх називають. Угод ніяких толком нема. Гроші заплатив і пропали. Все. Далі просто працюєте самі.


Чому я не починав цей бізнес ? Тому що мені совість не позволяє втягувати своїх друзів чи знайомих у справу, яка не має ніяких перспектив і рано чи пізно просто погасне. Я не хочу щоб до мене потім мав хтось претензії і не хочу псувати свої відносини. Але прикро, що інші цього не розуміють і готові продатись за любі копійки чого б це їм не коштувало. Причому вже втянуті туди досить відомі персони.


IWowWe сьогодні - це клеймо зрадника. Треба бути тупим, щоб не побачити що вам брешуть. Май сміливість сказати те що тобі не подобається. Ні. Обов'язково потрібно в лайно втянути свого товариша, щоб повернути гроші.


Нажаль, так гарно розповіли, що я вкурив хіба аж на третій день всю їхню систему. Більшість нічого так і не зрозуміли - вірять пропаганді. Підприцільного нового кандидата зустрічають стадом людей гарно приодягнених (в костюмах), на машинах, ввічливі, посміхаються, офіс свій мають - креативні люди.


Як тут не повіриш такій історії, в якій бачиш успішного товариша, який мав хороший бізнес, а тепер його кинув, щоб займатись IWowWe. Крута команда завжди на поготові, яка в любий час готова поборотися за майбутнього лоха-партнера.


Суть казки...


Чи цікавий тобі відеозв'язок ? Ось до прикладу, я навіть не уявляв собі, що у нас буде мобільний зв'язок, але зараз він є. А якщо б компанія Київстар на той час пропонувала вкласти кошти в акції ти б вклав їх ? Зараз були б прибутки з девідендів. Це круто. Компанія IWowWe пропонує відеозв'язок, який на повну потужність запрацює в 2015 році (в третьому кварталі), яким буде користуватись весь світ. Вони випустили акції, які може отримати будь-який бажаючий, хто згідний стати партнером. Крім того у них є сервіс "Відеопочта". Це взагалі круто.. Після цього їхня команда швиденько це все демонструє і поспішає підключити, оскільки на їхньому сайті відраховується зворотній таймер, який для них має інше значення, а для лоху пояснюють що знижка діє лише пару годин і потім такої халяви більше не буде...


До чого маразм. Ми обговорюємо російських тролів, а у нас тут під носом шириться мережа IWowWe, яка розповсюджує різні небелиці, наприклад що їхній відеозв'язок має перевагу над скайпом аж в 5 разів ? Ви що довбануті на всю голову ? Яких 5 разів ? Чому ви користуєтесь скайпом, а не своїм IWowWe? В IWowWe навіть лаунчера нема свого. Обзвонюють всіх, вишукують по соціалках, по скайпах щоб зробити збір в IWowWe. WowWe (IWowWe) лохотрон ? WowWe (IWowWe) лохотрон ? Я вам скажу, що є не дуже популярний серед українців відеочат, в якому можуть також 5 чоловік спілкуватись онлайн, причому можна підключити ютуб і будуть бачити це відео мільйони людей. Крім того, можна транслювати свій робочий стіл, відео з ютубу, документи всі які є, малювати по екрані і купа різни API приколів, які вам й не снились. І все це відноситься до продукту Google. все це безкоштовно. І називається цей продукт Hangouts. Він знаходиться у вашій почті GMAIL. Просто більшість на нього не звертали уваги. Але гугл працює і Гугл буде мати свою власну соціальну мережу з назвою Гугл+. Думаю вони будуть на висоті. А IWowWe як почуєте - тікайте. На планшет вийшов їхній продукт - 100тисяч людей скачали (скайп скачали 100 мільйонів). Зразу в IWowWe відлякує слово "оплатити". Кому нафіг цей зв'язок потрібний. На їхній сайт заходиш, також першим ділом не відображається інформація про їхню діяльність, а великими буквами - оплати. Шукають дурачків.


Доречі, якщо вас вже підключили з такою вигодою, що ваше відеоспостереження на підприємстві зав'язане через IWowWe, то я дивуюсь вам взагалі. Для чого використовувати комп'ютер з включеним сайтом, якщо для цього придумали набагато дешевші пристрої відеореєстратори, які зберігають всю інформацію на жорсткий диск і паралельно ведуть запис з усіх камер+звук і все це без проблем також можна переглядати безкоштовно через інтернет...


Шановні власники сайтів, за рекламу від IWowWe беріть по повній програмі (без знижок). Стидно рекламувати цей непотріб. Щоб ви собі зрозуміли, вони кажуть, що буде відеозв'язок. Але він буде так чи інакше і його зроблять інші провайдери, такі як Київстар чи інші, але аж ніяк не IWowWe яка в даний момент має САЙТ з підтримкою ПЛАТНОГО і ДОРОГОГО HTML онлайн ВІДЕОЗВ'ЯЗКУ. Крім того, ще в жодній країні я не чув, що там є мобільний відеозв'язок IWowWe. Міліонери та міліардери в постійних пошуках де б вигідно було інвестувати кошти, щоб мати високий поток девідендів. А цей продукт по нашому називається "ЛОХОТРОН". Акції у них не купиш - їх треба заробити. Заробити акції потрібно методом підключення наступного лоха. Такі умови компанії. Тобто в загальному ви бачите таку ж картину піраміди як в емвей і емвей багато людей також обходять стороною, але у них хоч якись продукт є (дорогий/не дорогий - якісний/неякісний). А в IWowWe ви практично купляєте собі річ, якою користуватись не будете, а будете шукати, кому б її далі спихнути.


я пропонував: "Якщо ви такі круті, якщо це так дуже вигідно - відкупіть в мене акаунт, щоб я вас не напрягав. Віддам вам свої акції...". У відповідь - мороз-морозович: "Ти нам знайди людину, головне запроси в офіс, а ми тобі цю людину підключимо до твого акаунту". Знаючи мій негатив, далі чемно мені телефонують і ніби нічого не сталось запрошують в офіс в Трускавці (хоч мені це нафіг), щоб мене навчити як підключати клієнтів.Щоб все вищесказане не виглядало як істерика, розповім про те, як під час переломного моменту, сподіваючись що особисто вкладу в спільну справу вагомий внесок. В існуючому продукті компанії багато недоліків. І я стукав в різні двері (акаунти), щоб повідомити вищим керівникам, що потрібно в програмі почати робити виправлення. Найдрібніший недолік - це відсутність індикатора гучності мікрофона. Тобто люди спілкуються, але не знають чи їх чують чи ні. В кімнаті може сидіти до 5ти чоловік одночасно. Переважно трансляція ведеться з однієї кімнати. В той час може бути аудиторія спостерігачів від 100 до 200 чоловік. І ось ведучий щось розповідає і не здогадується, що його не чути. Тоді він просить: "Ставте плюсики если вы меня слышите". І стадо онлайн-овечок в чаті ставить "++++++++++++" або "-------". Це маленьке прохання не виправили вже більше пів року часу. Хочу зазначити, що зарплати програмістів в америці біля 10 тисяч доларів в місяць. Які далі перспективи може мати компанія ?Ще один цікавий момент розкажу, про винагороду, яку мені нарахували через підключених до мене 2х людей (мені підключили, хотіли мене підтримати). Кошти з американської компанії виводив через посередню компанію PNG. Один перевід 125$ в PNG поніс втрати 2$. З 123$ компанія PNG зняла ще 5$ за те, що здійснила переказ коштів на Приват Банк. В результаті отримав лише 118$. Курс долара сьогодні становить 15грн. Втратив за переказ вже 7*15=105грн. В IWowWe, щоб отримати винагороду потрібно ввести не тільки 12-ти значний код карточки але й всі дані карточки. Таким чином, їхня компанія має повний доступ до вашої карти і зможе самостійно собі поповнювати свій рахунок. Доречі гроші в компанію поступили в той самий день, а винагорода до мене поступила аж через місяць, при цьому Приват24 не оповістив смс-кою про надходження коштів через те, що операція названа "повернення товару". Можете собі уявити емоції очікування.Ось такі приходять регулярні листи:

iWowWe приветствует вас,

У меня есть отличные новости, которыми я хотел бы поделиться со всеми в начале 2015. На прошлой неделе компания iWowWe поставила рекорд за последние 5 лет по количеству продаж за одну неделю в январе месяце! Я хочу поздравить всех партнёров, кто участвовал и помогал нам в этом, а также поблагодарить руководителей структур за поддержку и вдохновение своих команд.

Приложенные вами усилия и то, чего вы достигли, приятно удивили и воодушевили меня. Благодаря вашим результатам я собираюсь продлить промоушн по продажам ещё на одну неделю.


Только на этой неделе ваши клиенты смогут сэкономить 50$ на приобретении Профессионального Пакета и в дополнение к вашим обычным комиссионным вы также получите по 50 долевых единиц Бонуса Поощрительного Вознаграждения за каждую новую продажу.

Як бачите, компанія не хвалиться досягненнями, проривом технології вперед. Їх відкрито цікавлять лише чисті продажі того що зараз є. В чаті вас будуть сто раз хвалити за продажу, за кожен крок, будуть стимулювати вас різними філософськими байками і психологічними трюками. Одним словом це IWowWe (лидер видео коммуникации).Ну і позитивні моменти в мому житті після падіння в яму (так вони кажуть) з IWowWe. Якось в житті все було однаково, сіро. Наче займався своїми справами, працював, отримував непогану зарплату. Хотів як і всі - заробляти більше. Попав. Та цей заряд їхньої уваги і потім власне падіння дало великий поштовх повернути собі ці кошти. Роздумував над своїм вчинком, аналізував як так сталось що туди попав. Нове рішення прийшло швидко. Фактично вони мене простимулювали (пробудили). Нова ідея виявилась несподіваною і дуже прибутковою. І я не шкодую, що гроші пропали в IWowWe, бо в замін отримав набагато більше. Хай тепер у них голова болить що їм далі робити. В чому успіх закладений ? Головне ціль, бажання, не розпилюватись і не відволікатись на непотрібні справи (все як говорив в ютубі Скрябін). Ось і весь рецепт успіху. Не потрібно жити мріями, що хтось вам дасть путівку в Дубаї. Ви туди поїдете коли захочете, головне щоб це була ваша ціль.


Дякую за перегляд. Успіхів


скачать dle 10.3фильмы бесплатно
Поділіться новиною:
Оцініть публікацію:
  • 100
Можна також виділити необхідний текст, з'явиться іконка.
Після натиску на цю іконку буде запропоновано поділитись виділем фрагментом через соціальні мережі
Коментарі до новин:

Для того, щоб залишити коментар на цьому сайті, Вам необхідно авторизуватись.Додати коментар