У Бориславі в автобусах їздитимуть за 3 грн

Категорія - Події в Україні
2 квітня 2015 (четвер) 21:02Автор: admin
У Бориславі в автобусах їздитимуть за 3 грн
Вчора, 1 квітня, у Бориславі міськвиконком прийняв рішення, яким затвердив тариф на проїзд у міському автобусі у розмірі 3 грн. Щоб прийняти рішення, членам виконкому довелось двічі проводити засідання.

Нагадаємо, 30 березня відбулося позачергове засідання міськвиконкому. З цього питання доповідав начальник відділу економіки та торгівлі виконавчого комітету міської ради Лев Попель, який повідомив про те, що за результатами громадських слухань пропонується тариф у розмірі 3,5 грн. Він аргументував пропозицію тим, що паливно-мастильні матеріали зросли на третину, окрім того, зросли й інші видатки.

Під час засідання було озвучено те, що у сусідньому Дрогобичі проїзд має зрости до 3 гривень, а в Трускавці тарифи відповідно не зростали і залишились на попередньому рівні. Ці факти призвели до гострої дискусії, в якій взяли участь не тільки члени виконавчого комітету, а й активісти та представник перевізників, зокрема, Олег Спас, Володимир Кузбит.

Деякі члени виконкому підтримали рішення громадських слухань. Категорично проти запропонованого тарифу виступили міський голова Володимир Фірман, його заступники та керуючий справами виконкому міської ради Роман Кікіс. Останній запропонував затвердити тариф у розмірі 3 грн., але ця пропозиція не була підтримана більшістю і, відповідно, рішення не було прийняте.

Посилання на джерело
*.czc.com.ua не несе відповідальність за зміст розміщеної інформації.
скачать dle 10.3фильмы бесплатно
Поділіться новиною:
Оцініть публікацію:
Можна також виділити необхідний текст, з'явиться іконка.
Після натиску на цю іконку буде запропоновано поділитись виділем фрагментом через соціальні мережі
Коментарі до новин:

Для того, щоб залишити коментар на цьому сайті, Вам необхідно авторизуватись.Додати коментар