Погрози дрогобицьких чиновників відключити воду Трускавцю є позицією рекетирів, а не держслужбовців

Категорія - Події в Україні
30 березня 2015 (понеділок) 21:02Автор: admin
Погрози дрогобицьких чиновників відключити воду Трускавцю є позицією рекетирів, а не держслужбовців
Так сьогодні на оперативній нараді міський голова Руслан Козир прокоментував висловлювання виконуючого обов'язки міського голови міста Котермака про те, що Дрогобич може вдатися до припинення постачання води Трускавцю за його борги перед КП "Дрогобичводоканал". За словами міського голови жодних боргів Трускавець перед Дрогобичем не має, жоден суд таких боргів не визнав, а отже жодних законних підстав відключати воду трускавчанам водопостачальна організація не має.

Руслан Козир також прокоментував спільну зустріч виконкомів міст-сусідів щодо проблем з водопостачанням регіону. На цій зустрічі Трускавецький міській голова піддав критиці економічну діяльність КП "Дрогобицький водоканал", назвав його банкрутом. Руслан Козир вийшов з новою ініціативою – порадив Дрогобицьким депутатам створити нове комунальне підприємство з видобутку води та її транспортуванню до розподільчих резервуарів у с. Доброгостів. Це підприємство за свої послуги отримуватиме кошти від водоканалів Дрогобича та Трускавця і ніколи не буде збитковим. КП "Дрогобицький водоканал" на думку міського голови Руслана Козира, нині нагадує колись збиткове трускавецьке підприємство "Наше місто", яке в 2010 році мало боргів понад 5 млн. гривень, а на його підтримку міська рада за міського голови Л. Грицака даремно витратила більше 25 млн. грн. Це підприємство Козир розформував і на його базі створив чотири нових комунальних підприємства. Всі вони сьогодні працюють з прибутком. У реформуванні монстра КП "Дрогобичводоканал", що нині працює не ефективно і піддає ризикам бути без води понад сто тисяч мешканців регіону, і створення на його базі двох чи навіть трьох підприємств, що окремо би займалися видобутком води, доставкою води до споживачів та переробкою стоків – реальні кроки для наведення порядку на дрогобицькому підприємстві. "Трускавець, - зазначив на цій зустрічі Руслан Козир, - аби зняти будь-які звинувачення в намірах заволодіти майном дрогобичан, не претендує бути представленим у підприємстві з видобутку води і довіряє його організувати самим дрогобичанам".

Чи дослухаються дрогобицькі мужі до порад трускавецького очільника, покаже час. Наразі, як повідомив на нараді Руслан Козир, створена робоча група з 10 осіб, по п'ять від Дрогобича і Трускавця, яка вивчить всі пропозиції і зауваження та має запропонувати реальні шляхи виходу з цієї патової ситуації. Часу залишилось не багато. 1 квітня ПрАТ "Львівобленерго" знову хоче наказати дрогобицький водоканал та відключити енергоживлення водозабору "Гірне"…

Посилання на джерело
*.czc.com.ua не несе відповідальність за зміст розміщеної інформації.
скачать dle 10.3фильмы бесплатно
Поділіться новиною:
Оцініть публікацію:
Можна також виділити необхідний текст, з'явиться іконка.
Після натиску на цю іконку буде запропоновано поділитись виділем фрагментом через соціальні мережі
Коментарі до новин:

Для того, щоб залишити коментар на цьому сайті, Вам необхідно авторизуватись.Додати коментар