Оперативні вісті 10 березня 2015 року

Категорія - Події в Україні
12 березня 2015 (четвер) 14:00Автор: admin
Оперативні вісті 10 березня 2015 року
У вівторок, 10 березня 2015 року, відбулася оперативна нарада з керівниками відділів та структурних підрозділів Дрогобицької міської ради.

У міській раді відбулися кадрові зміни

Розпочалася оперативна нарада з того, що секретар міської ради Тарас Метик відрекомендував присутнім нового керуючого справами міста Володимира Годяка, якого затверджено сесією міської ради, і який працював на посаді начальника юридичного відділу, а також новопризначеного керівника юридичного відділу Степана Кулиняка.


Мобілізація триває

Ярослав Янушевич — головний спеціаліст з питань мобілізації міської ради, поінформував, що з квітня розпочинається призов на строкову службу до Збройних сил України. Призовники отримуватимуть у 18 років повістки, а у 20 — будуть призвані до лав ЗСУ.

Нині триває 4-та хвиля мобілізації. Триває вилучення техніки. Попри те все, дрогобичани повинні розуміти, що захист України — є понад усе.


Дрогобичани знову очікують вимкнення подачі води

З настанням 10 березня у Дрогобичі очікують вимкнення води через попередження від ПАТ "Львівобленерго" про призупинення подачі електроенергії на об'єкти КП "Дрогобичводоканал".

Станом на 10 березня 2015 року, борг Дрогобицького водоканалу перед ПАТ "Львівобленерго" становить 2, 5 млн. гривень. Згаданий борг спричинений Трускавецьким водоканалом, який на загал винен Дрогобичу понад 8 мільйонів гривень.

Щодо відносин з Трускавцем, то за минулий місяць було оплачено 850 тис. гривень. Якщо взяти показники минулого року, то в середньому, Трускавець оплачував Дрогобичу 1, 200000 гривень за місяць.


Про громадський порядок та дорожній контроль

Зі зміною керівника ДАІ у місті Дрогобичі, є надія на те, що старі задуми будуть доведені до пуття.

На оперативній нараді, 10 березня, радник міського голови Володимир Сабат поінформував про порядок боротьби з порушниками правил дорожнього руху на площах Ринок та Шевченка.

За його словами, на новопризначеного начальника ДАІ Романа Садлівського, як громада, так і влада, покладають надії, щодо припинення свавілля водіїв, які є грубими порушниками правил дорожнього руху.

Станом на нині, є положення та рішення виконкому щодо врегулювання руху автомобілів на згаданих площах. Єдина вимога — дії ДАІ щодо покарання зловмисників.

У свою чергу, секретар міської ради Траса Метик підтвердив наміри міської ради спрямовані на співпрацю з правоохоронцями для встановлення порядку в місті.


Безпритульні собаки — небезпека для жителів міста

Микола Летнянчин — начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, поінформував про події, які сталися минулих вихідних. Собака покусала п'ятьох жителів міста. Нині розглядаються різні варіанти щодо вирішення цієї проблеми у місті. Днями буде скликано нараду для напрацювання конкретних дій щодо боротьби з безпритульними собаками.


Про роботу міської ради, плани та проведені заходи, поінформував секретар міської ради Тарас Метик

Тарас Метик поінформував, що ситуація з бездомними тваринами залишається складною. Звичайно, що її вирішать, але й жителі міста повинні зрозуміти, що не варто підгодовувати тих собак, які несуть потенційну небезпеку для громади.

Щодо нагальної проблеми, яка нині тривожить усе місто — питання подачі води жителям Дрогобича, то на минулому тижні відбулася нарад у Дрогобицькій РДА, за участю представника Львівської ОДА, представників Трускавця, Борислава та Дрогобича. За підсумками наради, можна ствердно сказати про її малоефективність. Трускавець наполягає на створенні спільного підприємства, що й пропонує обласне керівництво. Однак така пропозиція не є прийнятною для громади Дрогобича, а тим більше — влади міста та депутатського корпусу.

Зважаючи на інформацію, озвучену керівником КП "Дрогобичводоканал", враховуючи те, можна стверджувати, що окрім конструктивних переговорів, інший варіант врегулювання ситуації є неможливим.

У підсумку виходить так, що влада Дрогобича стоїть на захисті інтересів громади, а трускавчани захищають приватні інтереси, які мають 52% володіння Трускавецьким водоканалом.

У середу, 25 лютого, Тарас Метик, на запрошення владики Ярослава (Приріза), побував на святкування 200-ліття з дня народження Михайла Вербицького у селі Млини, Республіки Польща. Посадовець поділився враженнями та високою організацією, де УГКЦ підтвердила своє високе становлення на світовій арені.

У четвер, 26 лютого, відбулася урочиста Академія з нагоди 200-ліття Михайла Вербицького у приміщенні Львівського обласного музично-драматичного театру ім. Ю. Дрогобича. За високу організованість та проведення заходу Тараса Метик відзначив керівництво та колектив відділу культури та мистецтв і всіх, хто брав участь у цьому дійстві.

У понеділок, 9 березня, о 10 годині відбулося віче біля пам'ятника Тарасу Шевченку, а о 17 годині, відбулася урочиста Академія та показ вистави "Катерина" у музично-драматичному театрі імені Ю. Дрогобича. Т. Метик висловив подяку колективам "Верховина" та театру за високу організованість та подароване свято дрогобичанам і гостям міста.

Щодо правопорядку у місті Дрогобичі, то секретар міської ради звернувся до керівників ДАІ та міліції з проханням вжити максимальних заходів у боротьбі з порушниками як правил дорожнього руху, так і іншими, щоб дрогобичани відчували безпеку і комфорт у місті.

Цього тижня, зокрема, у п'ятницю, 13 березня, о 14:30 год. заплановано провести організаційний комітет, щодо святкування 25-ої річниці з нагоди підняття українського прапора та проведення першої сесії 2 квітня.

Також цього тижня буде напрацьовано план заходів щодо проведення толоки, озеленення та висадження квітів у місті.

Щодо оптимізації, яка спричинена реформами та економією коштів місцевого бюджету, то минулого тижня, на сесії міської ради, депутати проголосували за передачу колективу "Верховини" на баланс обласного бюджету. Нині заплановано провести нараду з медичним персоналом установ № 3 і №5 для вирішення напрямків їхньої оптимізації.

На завершення наради, Тарас Метик наголосив на тому, що кожен на своєму робочому місті повинен працювати так, щоб задовольнити бажання дрогобицької громади та сприяти порядку у місті Дрогобичі.

Посилання на джерело
*.czc.com.ua не несе відповідальність за зміст розміщеної інформації.
скачать dle 10.3фильмы бесплатно
Поділіться новиною:
Оцініть публікацію:
Можна також виділити необхідний текст, з'явиться іконка.
Після натиску на цю іконку буде запропоновано поділитись виділем фрагментом через соціальні мережі
Коментарі до новин:

Для того, щоб залишити коментар на цьому сайті, Вам необхідно авторизуватись.Додати коментар