Кому війна, а кому і мати рідна

Категорія - Події в Україні
12 березня 2015 (четвер) 13:45Автор: admin
Кому війна, а кому і мати рідна
Не секрет, що зараз Україна знаходиться у стані війни. І хоча відлуння гармат, слава Богу, не докотилося до Карпат, але і в такому стані, як ми є, можна дійти до звичайного геноциду. Ви скажіть, чи не є знущанням над народом, коли відключають, а це не на території, де іде війна, людям воду, світло і т. п. при тому, що споживачі, прості городяни, стараються з останньої копійки сплачувати за комунальні послуги?

Проте самі підприємства, отримуючи ці гроші, призначають собі і премії, і зарплати, а от оплатити за спожиту електроенергію ніяк їм не виходить, не стає грошей. І тоді виною всього роблять споживачів - і прикривають взагалі і всьому населенню всі комунальні послуги. Домовитися між собою організації не можуть, хоча беруть і кредити, які на своєму шляху осідають в кишенях все тих же можновладців.

Скажіть, доки буде продовжуватися таке знущання? Я не говорю вже про школи і дитячі установи, лікарні і "Теплокомуненерго". Я говорю про звичайні сім'ї, де 2-3 а то і більше діток, і кожного треба нагодувати, помити, обіпрати і, вибачте життєву прозу, за кожним змити унітаз.

Якщо виявляєте серед жителів неплатників, перекриваєте їм воду, газ, обрізаєте світло. Чому немає системи відповідальності серед начальників установ, що не виконують своє прямі обов'язки? Чому їх не судять? Не виганяють? Чому повинні потерпати прості люди, котрі справно оплачують за комунальні послуги? Доки це буде? А чи не звичайний це геноцид проти українського народу? І кому це вигідно? Подивіться, як облаштовуються міста на сході, звільнені від воєнних дій! І як знущаються над нами. Нам не потрібні сепаратисти! У нас своїх корупціонерів вистачить, щоб розпалити вогонь ненависті до такої влади.

Посилання на джерело
*.czc.com.ua не несе відповідальність за зміст розміщеної інформації.
скачать dle 10.3фильмы бесплатно
Поділіться новиною:
Оцініть публікацію:
Можна також виділити необхідний текст, з'явиться іконка.
Після натиску на цю іконку буде запропоновано поділитись виділем фрагментом через соціальні мережі
Коментарі до новин:

Для того, щоб залишити коментар на цьому сайті, Вам необхідно авторизуватись.Додати коментар