Давно пора міняти керівництво дрогобицької РДА

Категорія - Події в Україні
12 березня 2015 (четвер) 13:15Автор: admin
Давно пора міняти керівництво дрогобицької РДА
ГО "Правий Сектор-Захід" звернулось до голови Львівської обласної державної адміністрації з вимогою, призначення керівника Дрогогобицької районної державної адміністрації.


Шановний Олег Михайлович!

На теперішній момент, в Дрогобицькому районі Львівської області склалась ситуація, коли влада району ігнорує інтереси громади, зводить нанівець результати нашої боротьби із запроданцями, викликає розчарування і зневіру громадян!

Як результат "Революції Гідності", було звільнено голову Дрогобицької районної державної адміністрації Львівської області. Люди сподівались на краще, на те, що новий керівник району буде забезпечувати їх громадянські права та втілювати суспільні прагнення щодо розвитку району. Нажаль, нового голову Дрогобицької районної державної адміністрації до цього часу не призначено. На даний час, владні повноваження в Дрогобицькому районі фактично належать першому заступнику голови Дрогобицької районної державної адміністрації Степану Рудницькому та його поплічникам. Ці люди є тими, хто отримав владні повноваження в час панування хабарництва та ігнорування закону, хто міняє "колір" переконань в залежності від зміни обставин, хто у будь-який час може стати на бік грошей і завдати удару в спину. У свій час Степан Рудницький та колишній заступник голови Дрогобицької районної державної адміністрації з гуманітарних питань Галина Гайдук, були відвертими поплічниками режиму "регіоналів", вони різко виступали і працювали проти "Майдану", тим самим злочинно працюючи проти України і українців. Звільнити таких, псевдо патріотів, може лише голова Дрогобицької районної державної адміністрації, якого на даний час немає. В результаті міжпартійних суперечок, через неузгодженість і політичні інтриги деяких районних депутатів, такі люди як Степан Рудницький і надалі продовжують керувати коштами та кадрами району. "Правий сектор" різко засуджує дії таких депутатів Дрогобицької районної ради, які переплутали особисті інтереси з інтересами громади, тим самим компрометуючи себе в очах громади Дрогобицького району.

Тому, вимагаємо Вашого особистого і негайного втручання в дану ситуацію. Вимагаємо від Вас, на виконання Закону України "Про районні державні адміністрації", негайного подання на призначення голови Дрогобицької районної державної адміністрації. В іншому випадку, ми залишаємо за собою законне право на проведення протестних акцій, та інших дій та заходів.

06.03.2015р. ГО "Правий Сектор-Захід"Крім цього, ГО "Правий Сектор" Дрогобичинни стало відомо, що деякі вчорашні керівники району "регіонали", прагнуть повернутись в адміністрацію на певні посади. "Правий Сектор" уважно стежить за даною ситуацією, якщо у будь-якому відділі району будуть з'являтись такі люди, тоді запитання буде і до керівників відділів, якщо ж когось з керівників відділів, певні чиновники змушують вчиняти такі поступки, звертайтесь в ГО "Правий Сектор-Захід".

"Правий Сектор" звертається до колишніх "регіоналів" Дрогобиччини, подати заяви на звільнення з займаних ними керівних посад, в іншому випадку розпочнеться народна люстрація…

Про результати народної люстрації ми обов'язково будемо повідомляти громаду нашого району і міста.

Посилання на джерело
*.czc.com.ua не несе відповідальність за зміст розміщеної інформації.
скачать dle 10.3фильмы бесплатно
Поділіться новиною:
Оцініть публікацію:
Можна також виділити необхідний текст, з'явиться іконка.
Після натиску на цю іконку буде запропоновано поділитись виділем фрагментом через соціальні мережі
Коментарі до новин:

Для того, щоб залишити коментар на цьому сайті, Вам необхідно авторизуватись.Додати коментар