Ловися, рибко, велика і маленька! (фейлетон)

Категорія - Події в Україні
12 березня 2015 (четвер) 13:00Автор: admin
Ловися, рибко, велика і маленька! (фейлетон)
Кожен з нас на чомусь заробляє гроші. Олігархи – на державі, путіни – на війні, а політики – на виборах. Мій сусід заробляє на тестьові. Його тесть має свої пару магазинів з горілкою і сигаретами, то гроші в хаті водяться, як риба в чистім ставку. Але якщо вода каламутна, то в ній, кажуть, можна стільки всього наловити, що дідько лисий розбереться.

Ви думаєте, в нашім районі мало тої каламутної води? Та ціле море! Тільки в ній дуже люблять купатися політики, ті, що при владі. Певно, вони всі, що в тій воді плавають, входять в якусь таємну масонську секту, бо все з тої води чистими виходять: при краватках у білих сорочках або у вишиванках. Ніяка прокуратура їх не бере! Ото броня! Справжні бронежилєти!

Скоро знову розпочнеться "риболовля". Вудочки – політикам, виборцям – обіцянки, гроші – в касу. На вашім сайті вже всіх політиків люстрували, а от про одного забули. Так, забули. А я не забула. Думаєте, все так легко сховати у каламутну воду? Не такі ми, жінки, щоб нас довкола носа обвести! Ми – розумні і гарячі, уважні і гострі. Одного рибалку я впіймала у хитросплетену сітку, яку два роки плела.

Працює у Дрогобицькій районній раді один тихий політик, котрий керує ВО "Батьківщина", такий непомітний на перший раз, але відомий. Андріїв Микола Миколайович керує тою партією так давно, що й сам не пам'ятає, від коли. "Батьківщину" він дуже любить. Цю палку любов до партії він прищепив і своїй родині. Тому сім'я пана Миколи свято виконує свій громадський обов'язок: всі – на вибори!

Поважаю!

Позачергові вибори народних депутатів по одномандатному виборчому округу № 121 на дільниці № 460285 (с. Нове Село) у травні 2014 року пройшли з таким успіхом:

1. Самий головний – голова ДВК Андріїв Микола Васильович, племінник всіма шанованого Андріїва Миколи Миколайовича (тобто син двоюрідного брата);

2. Спостерігачем на цій дільниці був двоюрідний брат голови районної організації партії – Андріїв Василь Васильович;

3. Дружина Василя Васильовича – пані Леся, була членом ДВК;

4. Андріїв Михайло Васильович, член ДВК – також син двоюрідного брата нашого рибалки, тобто також його племінник;

5. Андріїв Оксана Василівна – член ДВК, невістка Василя Васильовича.

Ще мені казали люди, що на виборчій дільниці у Болехівцях спостерігав за процесом ще один родич Миколи Миколайовича, і не задарма, але я наразі це перевіряю.

Я ото ніяк не пойму: в Новому Селі хіба немає більше активістів з тої партії, що заставляли родину пана Миколи так саможертовно захищати бастіони партії "Батьківщина"? Не вірю!

Але хвиля з села прокотилася відцентрово по регіону: селяни обурилися, почали нарікати. Вплинули на однопартійців з Нового Села й події в Україні, тому ентузіазм родини Андріївих на позачергових виборах народних депутатів України у жовтні минулого року трохи впав в осад:

1. На цій же виборчій дільниці № 460285 секретарював племінник пана Миколи (голова партії "Батьківщина" у Дрогобицькому районі) – Андріїв Михайло Васильович;

2. Спостерігав за порядком на дільниці від імені партії Андріїв Василь Васильович, двоюрідний брат нашого рибалки.

Тобто батько з сином тримали удар.

Поважаю! Справжні чоловіки!

Цікавим є факт, що Василь і Михайло Андріїви є депутатами сільської ради. А ще пан Василь має магазин та кафе-бар в Болехівцях, і коли гуляють весілля в його барі, то кажуть, що чути на півсела.

Отож бо, людоньки, в "Батьківщині" немає бідних людей.

Скажу так: я – жінка грамотна, люблю читати. Все про все я вичитала у нашій бібліотеці, в номерах газети "Франковий край". Але незабаром – знову вибори. Хтось вже потихеньку розмотує і перевіряє свої старі вудочки, а я продовжую плести сітку. А закину-но я її в каламутну воду дрогобицького моря! Що впіймаю – то напишу.

Від редакції. Про цього клієнта на люстрацію ми писали ще у далекому 2012-му ""

Посилання на джерело
*.czc.com.ua не несе відповідальність за зміст розміщеної інформації.
скачать dle 10.3фильмы бесплатно
Поділіться новиною:
Оцініть публікацію:
Можна також виділити необхідний текст, з'явиться іконка.
Після натиску на цю іконку буде запропоновано поділитись виділем фрагментом через соціальні мережі
Коментарі до новин:

Для того, щоб залишити коментар на цьому сайті, Вам необхідно авторизуватись.Додати коментар