Типовий Стебник

Осінь 2015

Ремонт дороги на вул. Володимира Великого

Ремонт дороги на вул. Володимира Великого10 жовтня на вул. В. Великого ремонтували дорогу.Ремонт дороги на вул. Володимира Великого

ПЕТРО ІВАНИШИН: ЧИ ПОВИННА ПАРТІЯ «САМОПОМІЧ» ПОКРИВАТИ ПОЛІТИЧНИХ АФЕРИСТІВ У ТРУСКАВЦІ?

ПЕТРО ІВАНИШИН: ЧИ ПОВИННА ПАРТІЯ «САМОПОМІЧ» ПОКРИВАТИ ПОЛІТИЧНИХ АФЕРИСТІВ У ТРУСКАВЦІ?Керівники «Альфи-Плюс» прийняли рішення «прихопити» у свої руки водопостачання у нашому регіоні. Вони є співзасновниками стебницького водоканалу на тих же умовах, що у Трускавці: 51% має міська рада, а 49% - «Альфа-Плюс». Уже неодноразово озвучувалися пропозиції щодо постачання води з Доброгостова для трускавчан та стебничан. Зрозуміло, що ці послуги безкоштовними не будуть, до того ж – артезіанська вода, яку дає дрогобицький водоканал, є значно кращою за доброгостівську. Ні мешканці Трускавця, ні Стебника не погодяться на цю аферу. Тому через  "Батьківщину" "Альф-плюс" сьогодні намагається протягнути свого мера в Стебнику – Руслана Крамара -  щоби взяти водоканал під повний контроль. Презентуючи недавно свою програму, Крамар уже «ощасливив» стебничан обіцянкою про запуск міського водоканалу.

Літо 2015

Флешмоб до дня прапора у місті Стебник

Флешмоб до дня прапора у місті Стебник
Відео
Хореограф: Христина Артим

КАСТИНГ!!! Красуня м. Стебника 2015

КАСТИНГ!!! Красуня м. Стебника 2015КАСТИНГ!!! Красуня м. Стебника 2015Запрошуємо юних, креативних, розумних, талановитих, кмітливих, веселих та красивих стебничанок, які готові змінювати себе, своє місто та світ.
Тож не будьте байдужі до подій у вашому місті! Зголошуйся і стань першою красунею Стебника!!!

День молоді 2015 у Стебнику

День молоді 2015 у СтебникуДень молоді у Стебнику

ДТП на виїзді зі Стебника

ДТП на виїзді зі Стебника
У середу в районі санаторію"Полонина" (поворот на Станилю) приблизно о 13.00-13.30 сталося жахливе ДТП