Громадські організації

Осінь 2015

Ремонт дороги на вул. Володимира Великого

Ремонт дороги на вул. Володимира Великого10 жовтня на вул. В. Великого ремонтували дорогу.Ремонт дороги на вул. Володимира Великого

Соціальні норми і нормативи житла для надання субсидій

Соціальні норми і нормативи житла для надання субсидійСубсидія є адресною безготівковою допомогою держави малозабезпеченим сім’ям на оплату житлово-комунальних послуг.

Субсидії призначаються за наявності різниці між розміром плати за житлово-комунальні послуги у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами з урахуванням пільг, які надаються відповідно до законодавства, і обсягом визначеного Кабінетом Міністрів України обов’язкового відсотка платежу.

ПЕТРО ІВАНИШИН: ЧИ ПОВИННА ПАРТІЯ «САМОПОМІЧ» ПОКРИВАТИ ПОЛІТИЧНИХ АФЕРИСТІВ У ТРУСКАВЦІ?

ПЕТРО ІВАНИШИН: ЧИ ПОВИННА ПАРТІЯ «САМОПОМІЧ» ПОКРИВАТИ ПОЛІТИЧНИХ АФЕРИСТІВ У ТРУСКАВЦІ?Керівники «Альфи-Плюс» прийняли рішення «прихопити» у свої руки водопостачання у нашому регіоні. Вони є співзасновниками стебницького водоканалу на тих же умовах, що у Трускавці: 51% має міська рада, а 49% - «Альфа-Плюс». Уже неодноразово озвучувалися пропозиції щодо постачання води з Доброгостова для трускавчан та стебничан. Зрозуміло, що ці послуги безкоштовними не будуть, до того ж – артезіанська вода, яку дає дрогобицький водоканал, є значно кращою за доброгостівську. Ні мешканці Трускавця, ні Стебника не погодяться на цю аферу. Тому через  "Батьківщину" "Альф-плюс" сьогодні намагається протягнути свого мера в Стебнику – Руслана Крамара -  щоби взяти водоканал під повний контроль. Презентуючи недавно свою програму, Крамар уже «ощасливив» стебничан обіцянкою про запуск міського водоканалу.

Скільки насправді виділено земельних ділянок воїнам АТО в Стебнику

Скільки насправді виділено земельних ділянок воїнам АТО в Стебнику
(опитування) На провладному сайті Стебницькі вісті було оприлюднено інформацію щодо отримання земельних ділянок в кількості 70 од. На мій офіційний запит на інформацію адресований міському голові Стебника я отримав відповідь, в якій вказано про виділення учасникам АТО 59 земельних ділянок у місті Стебнику.

Зміни щодо надання пільг

Зміни щодо надання пільгЗ 1 липня 2015 року (Постанова КМУ від 04.06.2015 року № 389) надання пільг окремим категоріям громадян з оплати житлово-комунальних послуг, послуг зв'язку, придбання твердого палива та скрапленого газу здійснюватиметься з урахуванням рівня доходів сім'ї пільговика...

Оголошення про субсидії

Оголошення про субсидіїПри повторному отриманні бланків заяви та декларації про призначення житлових субсидій, громадянам, яким вже призначено субсидію, не потрібно подавати документи для її призначення у відділ соціального захисту населення.

Звернення голови Стебницької спілки учасників АТО до президента України

Звернення голови Стебницької спілки учасників АТО до президента УкраїниГолова Стебницької спілки учасників АТО звернувся до Петра Порошенка з проханням надати конкретну офіційну інформацію щодо кількості суддів, прокурорів, корумпованих чиновників, які були засуджені із конфіскацією майна у 2014-2015 рр. та відбувають покарання у місцях позбавлення волі.

Звернення Руслана Крамара

Звернення Руслана Крамара
30 серпня 2015р. на провланому інформаційному ресурсі «Стебницькі вісті» (http://stebnyk.com/) була оприлюднена дискредитуюча стаття щодо Руслана Крамара. Пресслужба штабу кандидата, користовуючись правом на відповідь, подає звернення Крамара Руслана Ярославовича з приводу вищевказаної публікації:

Літо 2015

Флешмоб до дня прапора у місті Стебник

Флешмоб до дня прапора у місті Стебник
Відео
Хореограф: Христина Артим