Соціальна допомога

Осінь 2015

Соціальні норми і нормативи житла для надання субсидій

Соціальні норми і нормативи житла для надання субсидійСубсидія є адресною безготівковою допомогою держави малозабезпеченим сім’ям на оплату житлово-комунальних послуг.

Субсидії призначаються за наявності різниці між розміром плати за житлово-комунальні послуги у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами з урахуванням пільг, які надаються відповідно до законодавства, і обсягом визначеного Кабінетом Міністрів України обов’язкового відсотка платежу.

Зміни щодо надання пільг

Зміни щодо надання пільгЗ 1 липня 2015 року (Постанова КМУ від 04.06.2015 року № 389) надання пільг окремим категоріям громадян з оплати житлово-комунальних послуг, послуг зв'язку, придбання твердого палива та скрапленого газу здійснюватиметься з урахуванням рівня доходів сім'ї пільговика...

Оголошення про субсидії

Оголошення про субсидіїПри повторному отриманні бланків заяви та декларації про призначення житлових субсидій, громадянам, яким вже призначено субсидію, не потрібно подавати документи для її призначення у відділ соціального захисту населення.

Літо 2015

Про доплату інвалідам з дитинства підгрупи А 1 групи

Про доплату інвалідам з дитинства підгрупи А 1 групиУправління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради повідомляє

Що 2 червня 2015 року Верховна Рада України прийняла Закон України за № 495-VIII «Про внесення змін до статті 18 Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам» щодо встановлення щомісячної доплати інвалідам з дитинства підгрупи А 1 групи», який набуває чинності з 01.01.2016 року.

оголошення

оголошенняЗміни щодо надання пільг окремим категоріям громадян з 1 липня 2015 р.

Закон про пільги

Закон про пільги
Про порядок надання пільг

Весна 2015

Відповіді на запитання громадян щодо житлово-комунальних субсидій.

Відповіді на запитання громадян щодо житлово-комунальних субсидій.Зі сторінки Мінсоцполітики у мережі Фейсбук.

Субсидіїї

СубсидіїїЗміни до порядку призначення житлових субсидій